Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Werder vs Borussia Dortmund Typ

Werder vs Borussia Dortmund Typ

2020-02-21T01:19:43+00:00
logo

Werder Brema vs Dortmund prognoza została przygotowana przed starciem 23. rundy niemieckiej Bundesligi w Weserstadion w Bremie. Przeczytaj ten podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Werder Brema vs Dortmund Typy Bukmacherskie

Zespół Werder Brema radzi sobie nieoczekiwanie słabo w tym sezonie, biorąc pod uwagę, że poprzednią sezonę ukończyli na 8. miejscu, a tym razem wciąż nie udało im się dotrzeć do górnej połowy tabeli. W ostatnich rozgrywkach ligowych również spisali się źle, ponieważ odnotowali 1 zwycięstwo i 4 porażki, a teraz znajdują się w środku strefy spadkowej na 17. miejscu. W ostatnich 5 spotkaniach u siebie strzelili 8 bramek i stracili 10, więc można śmiało powiedzieć, że powinniśmy zobaczyć bramki po obu stronach w tym meczu.

Drużyna Dortmund ma świetny sezon i po raz kolejny udowodnili swoją wartość w ostatnim starciu, pokonując u siebie francuskich gigantów PSG 2-1 w 1/8 finale Ligi Mistrzów. Dobrze poradzili sobie również w ostatnich meczach ligowych i zanotowali 4 zwycięstwa i 1 przegraną, więc wspieli się na 3. miejsce na tabeli. Ponieważ strzelili niewiarygodne 22 gole w ostatnich 5 ligowych starciach, więcej niż łatwo oczekiwać, że ponownie zdobędą gole w tym meczu.

Werder Brema vs Dortmund Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich meczach H2H zespół Dortmund dwukrotnie triumfował, drużyna Werder Brema wygrała raz, a dwa spotkania zakończyły się patem. Mimo tego, że Werder Brema niedawno pokonał Dortmund w starciu Pokal DFB, uważam, że Dortmund nie pozwoli, aby ten sam błąd się powtórzył i że tym razem przyniosą swoją najlepszą grę, aby się zemścić.

Other articles

Derry City vs Shelbourne prediction for an Irish Premier League…

Ryan Allan
October 21, 2020

Friday evening sees two Championship underperformers clash from the City…

Mosope Ominiyi
October 21, 2020

Sassuolo have won three successive Serie A games for only…

Mosope Ominiyi
October 21, 2020