Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Watford vs Liverpool Typ

Watford vs Liverpool Typ

2020-02-27T14:37:01+00:00
logo

Watford vs Liverpool prognoza została przygotowana przed 28. rundą starcia angielskiej Premier League na Vicarage Road w Watfordzie. Nie przegap mojego podglądu meczu, aby uzyskać najlepsze wskazówki dotyczące zakładów i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Watford vs Liverpool Typy Bukmacherskie

Niezrównowana seria drużyny Watford od siedmiu niepokonanych gier wygląda teraz tak odległa przeszłość, ponieważ stracili 4 z ostatnich 5 gier. Po tych wszystkich porażkach znów znajdują się w strefie spadkowej. Obecnie zajmują 19. miejsce na tabeli, z 24 punktami zebranymi z 5 wygranych, 9 remisów i 13 przegranych. W tych meczach strzelili 24 bramki, pozwalając na 43 bramki. Oczekuję, że tym razem strzelą gole, ponieważ strzelili 8 bramek w ostatnich 5 sprawach na pole domowym.

Zespół Liverpool szybko wyzdrowiał po porażce w Madrycie dzięki zwycięstwu w poprzedniej rundzie. Nie było to tak łatwe, jak wszyscy się spodziewali, ale ostatecznie pokonali drużynę West Ham z wynikiem 3-2, więc nadal są niepokonani w Premier League. Od początku zanotowali 26 zwycięstw i tylko jedno losowanie. Teraz mają 22 punkty przewagi nad zespołem Manchester City, który znajduje się na drugim miejscu i strzelili 10 bramek w ostatnich 5 meczach ligowych na wyjeździe. Uważam więc, że w tym meczu uderzą kilka razy w tył siatki.

Watford vs Liverpool Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 meczach H2H między tymi dwoma zespołami, Liverpool był znacznie lepszy i wygrał 4 razy, a jeden mecz zakończył się bez zwycięzcy. Również teraz istnieje duża różnica w ich formie i sile, więc wierzę, że zespół gości zdobędzie wszystkie trzy punkty.

Other articles

Atlanta vs DC United prediction comes ahead of the important…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020

Atalanta vs Sampdoria prediction comes ahead of the important Italian…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020

Paris Saint-Germain vs Dijon prediction comes ahead of the important…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020