Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Valladolid vs Espanyol Typ

Valladolid vs Espanyol Typ

2020-02-22T13:27:58+00:00
logo

Valladolid vs Espanyol prognoza wyprzedza pojedynek w 25. rundzie hiszpańskiej La Liga między tymi dwoma zespołami. Ta gra zostanie rozegrana 23. lutego w Estadio José Zorrilla w Valladolid w Hiszpanii. W tym podglądzie meczu postaram się przedstawić najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników na podstawie mojej analizy tych dwóch drużyn. To może być jeden z najciekawszych pojedynków w tej rundzie.


Valladolid vs Espanyol Typy Bukmacherskie

Valladolid wygrał 2 z ostatnich 4 meczów z Espanyolem, co nie jest obszerną częścią Head -to- Head pojedynek, ale wskazuje na ich potencjalną siłę. Rozpoczeli ten sezon w lepszy sposób niż ich dzisiejsi rywale. Obecnie zajmują 15. miejsce w lidze z 26 punktami, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem. Espanyol nie zaczął ten sezon, jak mogliby chcieć. Są na ostatnim miejscu z zastrzeżonymi 19 punktami i ujemną, chaotyczną różnicą bramek 21:42. Patrząc na wszystko, po prostu nie widzę punktuacji w Espanyolu, ponieważ mają jeden z najgorszych ataków w lidze, bez śladu lepszych dni przed nimi. Obie drużyny starają się zapewnić jak najlepszy wynik tutaj, aby uzyskać najlepsze cele sezonowe, a Valladolid jest dziś znacznie bliższy celu niż rywale, grając u siebie.

Valladolid vs Espanyol Prawidłowa Prognoza Wyniku

Widzę, że Valladolid wygrywa tutaj na podstawie wszystkich dostępnych danych. Mają tylko 4 straty domowe w ostatnich 20 grach.

Other articles

FC Porto vs Marseille Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Brentford vs Swansea City Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Panathinaikos vs Apollon Smyrnis Prediction comes for the one-sided match…

Aigar Shilvan
October 28, 2020