Valencia vs Betis Typ

2020-02-27T22:23:16+00:00
logo

Walencja vs Betis prognoza przybywa przed meczem 26. rundy hiszpańskiej LaLigi w Estadio de Mestalla w Walencji. Przeczytaj mój podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Walencja vs Betis Typy Bukmacherskie

Drużynie Walencja wciąż nie udało się przerwać swoją niezwycięską serię, ponieważ przegrali przeciwko zespołowi Real Sociedad 3-0 w poprzedniej rundzie. Są teraz w pięciu meczach bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach, z 4 porażkami i 1 remisem. Jednak w ostatnich starciach ligowych radzili sobie lepiej, ponieważ zanotowali 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Do tej pory zdobyli 38 punktów, a obecnie zajmują 8. miejsce na tabeli. Spodziewam się, że zobaczymy wiele bramek na tym spotkaniu, ponieważ strzelili 5 i pozwolili na 8 w ostatnich 5 gracz ligowych.

W poprzedniej rundzie kibice zespołu Betis mieli nadzieję, że ich ulubiony klub zakończy swoją beznadziejną serię, jednak niespodziewanie ponieśli porażkę, ponieważ utrzymali remis 3-3, walcząc z Mallorką i to na pole domowym. To był ich szósty z rzędu mecz bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach. Po kilku wzlotach i upadkach w tym sezonie, teraz siedzą na 13. miejscu. W ostatnich 5 pojedynkach strzelili 6 bramek, tracąc 8 bramek, więc tym razem powinniśmy zobaczyć wielu z nich po ich stronie.

Walencja vs Betis Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 meczach H2H między tymi dwoma klubami, drużyna Walencja dwukrotnie zwyciężyła, zespół Betis triumfował przy jednej okazji, a dwa spotkania zakończyły się patem. Gospodarze są trudni do zgryzienia, gdy grają na własnym boisku, a biorąc pod uwagę, żę są teraz w nieco lepszej formie, wierzę, że ostatecznie wygrają ten mecz.

Other articles

AIK vs Varbergs Prediction comes for the high-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Logrones vs Alcorcon Prediction comes for the low-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Lecce vs Pescara Prediction comes for the spectacular match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020