Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Tottenham vs Wolverhampton Typ

Tottenham vs Wolverhampton Typ

2020-02-29T08:03:15+00:00
logo

Tottenham vs Wilki prediction wyprzedza 28. rundę angielskiej Premier League na stadionie Tottenham Hotspur w Londynie. Interesujące nas starcie, więc nie przegap mojego podglądu meczu, aby uzyskać najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników.


Tottenham vs Wilki Typy Bukmacherskie

Zespół Tottenham nadal jest dość niestały w tym sezonie, ponieważ po 3 kolejnych sukcesach zanotowali dwie porażki z rzędu. W klasyfikacji są teraz na 6. miejscu z 40 punktami po 11 zwycięstwach, 7 remisach i 9 porażkach. Do tej pory strzelili 44 bramki i stracili 36 bramek, a także strzelili 9 bramek w ostatnich 5 sprawach na pole domowym, więc tym razem powinni strzelić gole.

W ostatnim okresie drużyna Wilki miała również gorącą i zimną sytuację, ale wkraczają w to starcie z serią od niepokonanych czterech gier. Po 9 zwycięstwach, 12 losowaniach i 6 stratach w poprzednich 27 rundach teraz są na 8. miejscu, tylko 2 punkty za swoim rywalem. Od początku tego sezonu strzelili 37 bramek, pozwalając na 32 bramki. Jednak nie widzieliśmy zbyt wielu bramek w ostatnich 5 meczach poza domem, różnica bramek w tych meczach wynosiła 3:7, więc uważam, że zobaczymy mniej niż 2.5 bramek w tum spotkaniu.

Tottenham vs Wilki Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 spotkaniach H2H zespół Tottenham zwyciężył trzy razy, drużyna Wilki wygrała raz, a pozostały mecz zakończył się impasem. Tym razem odwiedzający są w nieco lepszej formie, ale ostatnio nie są dobrzy kiedy grają poza domem, więc wierzę, że przy tej okazji zobaczymy zwycięstwo na pole domowym.

Other articles

Austria Vienna vs Hartberg Prediction comes for the high-scoring match…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Norwich City vs Millwall Prediction comes for the high-scoring match…

David Blake
October 28, 2020

Fatih Karagumruk vs BB Erzurumspor prediction comes ahead of the…

Gunjan Kochrekar
October 28, 2020