Torino vs Parma Typ

2020-02-22T13:31:14+00:00
logo

Turyń vs Parma prognoza została przygotowana przed pojedynkiem 25. rundy włoskiej Serii A na Stadio Olimpico di Turin w Turynie. Przeczytaj ten podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego starcia.


Turyń vs Parma Typy Bukmacherskie

Zespół Turyń wciąż nie wrócił do swoich zwycięskich drog, a ostatnią porażkę zanotowali w ostatniej rundzie, gdy drużyna AC Mediolan pokonała ich 1-0 w Mediolanie. Po tej porażce spadły jeszcze niżej na tabeli, i teraz zajmują 14. miejsce. W ciągu ostatnich 24 rund meczowych zdobyli 27 punktów, a jeśli uda im się odświeżyć swoją grę, mogą wrócić do góry tabeli. Ostatnio zrobili tak źle, że strzelili zaledwie 2 gole w ostatnich 5 ligowych starciach, ale ponieważ stracili 17 w tym procesie, spodziewam się, że zobaczymy wielu z nich przy tej okazji.

Drużyna Parma spisała się dobrze w swoim ostatnim starciu, pokonując zespół Sassuolo 0-1 na wyjeździe, mimo że uważano ich za słabszych. Poradzili sobie lepiej niż ich nadchodzący rywal, i w ostatnich meczach odnieśli 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Dzięki tym wynikom udało im się pozostać na 7. miejscu na tabeli. W poprzednich rundach osiągnęli średnio ponad 2,5 gola na mecz, więc uważam, że trend się utrzyma.

Turyń vs Parma Prawidłowa Prognoza Wyniku

Te dwie strony spotkały się między sobą zaledwie 3 razy w ciągu ostatnich lat, kiedy zespół Parma triumfował dwukrotnie, szczególnie kiedy chodzi o to ostatnie starcie, podczas gdy raz podzieliły się łupami. Gospodarze ostatnio radzą sobie bardzo słabo, a ponieważ goście wykazują lepszą formę, i także dobrze sobie radzili w meczach wyjazdowych, wierzę, że ostatecznie zwyciężą w tym meczu.

Other articles

AIK vs Varbergs Prediction comes for the high-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Logrones vs Alcorcon Prediction comes for the low-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Lecce vs Pescara Prediction comes for the spectacular match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020