Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Strasbourg vs Paris Saint-Germain Typ

Strasbourg vs Paris Saint-Germain Typ

2020-03-19T11:20:37+00:00
logo

Strasbourg vs Paryż SG prognoza nadchodzi przed 28. rundą meczu francuskiej Ligi 1 na Stadionie de la Meinau w Strasburgu. Przeczytaj ten podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Strasbourg vs Paryż SG Typy Bukmacherskie

Forma Strasburga była nierównomierna przez cały sezon, a na ostatnich spotkaniach zanotowali również mieszane wyniki 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę. W sumie zebrali 38 punktów z 11 zwycięstw, 5 remisów i 11 porażek, więc obecnie siedzą na środku tabeli, na 10. miejscu. Ponieważ strzelili 10 bramek i przyznali 5 bramek w 5 ostatnich sprawach wewnętrznych, spodziewam się, że tym razem zobaczymy wielu bramek.

Po porażce w Dortmundzie w kampanii Ligi Mistrzów, Paryż SG dobrze się odbiło, zdobywając 2 proste zwycięstwa w starciach ligowych. Cieszą się kolejnym świetnym sezonem we francuskim topie i mają nadzieję na zdobycie trofeum za 9. ligę. Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że prawdopodobne to osiągną, ponieważ obecnie zajmują 13 punktów na szczycie. Ich ostatnie wydarzenia były więcej niż zabawne, ponieważ zobaczyliśmy 28 zdobytych bramek, więc z pewnością zobaczymy wielu z nich w tym starciu.

Strasbourg vs Paryż SG Prawidłowa Prognoza Wyniku

Paryż SG zdominowało wszystkie 5 poprzednich spotkań H2H, wygrali 3 razy, a dwa razy pozostali niepokonani. Biorąc pod uwagę ich niesamowitą formę w tym sezonie, po raz kolejny są silnym faworytem w tej sprawie, więc wszystko oprócz łatwej wygranej byłoby dla nich niespodzianką.

Other articles

Sirius vs Varbergs BoIs Prediction comes ahead of their Allsvenskan…

Kelechi
August 9, 2020

Shenzhen vs Henan Jianye Prediction comes ahead of their Super…

Kelechi
August 9, 2020

Artjoms Saposnikovs
August 9, 2020