Sporting vs Benfica Typ

2020-01-16T10:24:26+00:00
logo

Sporting vs Benfica prognoza została przygotowana przed starciem 17. rundy portugalskiej Primeiry Ligi na stadionie Estádio José Alvalade w Lizbonie. Przeczytaj ten podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Sporting vs Benfica Typy Bukmacherskie

Zespół Sporting ma się ogólnie dobrze, jednak odnotowali pewne nieoczekiwane straty w tym sezonie. W sumie do tej pory mieli 9 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek, więc obecnie zajmują 4. miejsce z 29 punktów. W swoich ligowych starciach w tym sezonie strzelili 28 bramek, tracąc 18 bramek, a ponadto strzelili jednego lub więcej z nich we wszystkich ostatnich 20 spotkaniach u siebie, więc wierzę, że strzelą gola w tym spotkaniu.

Broniąca tytułu drużyna Benfica świetnie sobie radzi w jeszcze jednym sezonie najwyższego poziomu. Są obecnie w niesamowitej serii trzynastu niepokonanych gier we wszystkich rozgrywkach. W swoich meczach ligowych do tej pory mieli 15 zwycięstw i tylko 1 porażkę, więc mają 4 punkty przewagi na szczycie. Są najlepszą drużyną strzelającą w lidze, gdy zdobyli 40 bramek, pozwalając na 6 bramek w poprzednich 16 rundach, więc jest więcej niż oczywiste, że powinniśmy zobaczyć, jak zdobędą bramki w tym meczu.

Sporting vs Benfica Prawidłowa Prognoza Wyniku

To będzie 308 raz, kiedy te dwa kluby spotykają się na historycznym Derby de Lisboa, i spodziewam się kolejnej ognistej gry między nimi. W ostatnich 5 starciach H2H drużyna Benfica triumfowała 3 razy, zespół Sporting wygrał raz, a jeden mecz zakończył się remisem. Goście są silniejszą drużyną, a ponadto są w lepszej formie, więc wierzę, że to ścisłe starcie zakończy się ich zwycięstwem.

Other articles

Qingdao Huanghai vs Beijing prediction comes ahead of the Chinese…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020

Beerschot VA vs Zulte Waregem prediction comes ahead of the…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020

Shanghai SIPG vs Shijiazhuang prediction comes ahead of an exciting…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020