SPAL vs Juventus Typ

2020-02-21T01:15:20+00:00
logo

Spal vs Juventus prognoza przybywa przed pojedynkiem 25. rundy włoskiej Serii A na Stadio Paolo Mazza w Ferrarze. Nie przegap mojego podglądu meczu, aby uzyskać najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego starcia.


Spal vs Juventus Typy Bukmacherskie

Po porażce, jaką ponieśli w Lecce 2-1 w poprzedniej rundzie, zespół Spal kontynuował swoją serię przegranych meczów, która obecnie składa się z 4 kolejnych gier. Walczyli przez cały sezon i po nagraniu 20 zwycięskich meczów w ciągu 24 dni meczowych nadal znajdują się w strefie spadkowej, obecnie na samym dole tabeli. Ich ostatnie 5 spotkań przyniosło w sumie 19 bramek, więc uważam, że czeka nas zabawny romans z dużą ilością goli.
Drużyna Juventus osiągnęła różne wyniki w swoich ostatnich starciach we wszystkich rozgrywkach, z 2 wygrane, 1 remisem i 2 porażki. Mimo to, po zwycięstwie nad Brescią 2-0 u siebie w ostatniej rundzie, wspięli się z powrotem na szczyt tabeli. Będą jednak musieli pozostać idealni, jeśli chcą zdobyć pierwsze miejsce, ponieważ zespół Lazio jest za nimi o zaledwie jeden punkt mniej. Spodziewam się, że zobaczymy wiele bramek w tym spotkaniu, ponieważ strzelili 9 bramek, pozwalając na 5 w ostatnich 5 meczach ligowych.

Spal vs Juventus Correct Score Prediction

Na swoich ostatnich 5 spotkaniach H2H zespół Juventus zwyciężył 3 razy, drużyna Spal wygrała raz, podczas gdy przy jednej okazji podzielili się łupeami. Jest duża różnica między obiema stronami, to nie tylko siła gości, ale także fakt, że są w lepszej formie, więc oczekuję, że w końcu triumfują w tej sprawie.

Other articles

FC Porto vs Marseille Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Brentford vs Swansea City Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Panathinaikos vs Apollon Smyrnis Prediction comes for the one-sided match…

Aigar Shilvan
October 28, 2020