Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Sheffield United vs Brighton Typ

Sheffield United vs Brighton Typ

2020-02-20T14:48:29+00:00
logo

Sheffield Utd vs Brighton prognoza została przygotowana przed starciem 27. rundy angielskiej Premier League na Bramall Lane w Sheffieldzie. Sugeruję przeczytanie tego szczegółowego podglądu meczu i znalezienie najlepszych wskazówek dotyczących zakładów oraz prawidłowych prognoz wyników dla tego spotkania.


Sheffield Utd vs Brighton Typy Bukmacherskie

Zespół Sheffield United radzi sobie ostatnio bardzo dobrze, więc wchodzą w ten mecz z 3 kolejnymi zwycięstwami. Ich dobra forma utrzymuje ich dość wysoko na tabeli, w tej chwili są na 6. miejscu, tylko dwa punkty za drużyną Chelsea, która znajduje się 4. miejscu. Do tej pory zanotowali 10 zwycięstw, 9 remisów i 7 strat, podczas gdy strzelili 28 i stracili 24 bramki. Wierzę, że strzelą gole w tym meczu, ponieważ strzelili 6 bramek w ostatnich 5 meczach.

Z drugiej strony drużyna Brighton zmaga się ostatnio z brakiem formy, więc mają bardzo złą serię od 7 gier bez wygranej z rzędu. Nie są jeszcze w strefie spadkowej, ale są zbyt blisko, jeśli chcą pozostać w najwyższej klasie. Obecnie zajmują 15. miejsce z 27 punktami, zebranymi z 6 zwycięstw, 9 remisów i 11 porażek. Do tej pory strzelili 31 bramek, pozwalając na 38, więc myślę, że tym razem zobaczymy bramki na obu stronach.

Sheffield Utd vs Brighton Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 spotkaniach H2H między tymi dwoma klubami, zespół Sheffield Utd trzykrotnie dominował i zwyciężył, drużyna Brighton wygrała tylko raz, a pozostałe starcie zakończyło się impasem. Gospodarze są obecnie w znacznie lepszej formie i zagrają przed swoimi fanami, więc uważam, że zdobędą wszystkie trzy punkty w tym meczu.

Other articles

AIK vs Varbergs Prediction comes for the high-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Logrones vs Alcorcon Prediction comes for the low-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Lecce vs Pescara Prediction comes for the spectacular match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020