Roma vs Lecce Typ

2020-02-22T13:30:08+00:00
logo

AS Rzym vs Lecce prognoza wyprzedza 25. rundę włoskiej Serie A na Stadio Olimpico w Rzymie. Na potrzeby tej gry przygotowałem podgląd meczu z najlepszymi wskazówkami dotyczącymi zakładów i prawidłowymi prognozami wyników na podstawie analizy tych dwóch drużyn.


AS Rzym vs Lecce Typy Bukmacherskie

Zespół AS Rzym w końcu znalazł sposób na zakończenie swojej bezzwycięskiej serii. Po tym, jak pozostali bez zwycięstwa w 5 meczów z rzędu we wszystkich rozgrywkach, triumfowali przeciwko Gentowi w UEL. W Serii A zajmują piąte miejsce na tabeli, zdobywając 39 punktów za 11 zwycięstw, 6 losowań i 7 porażek. Od początku tego sezonu strzelili 43 bramki, pozwalając na 32 bramki. Ponieważ strzelili 5 bramek w ostatnich 5 spotkaniach u siebie, myślę, że zdobędą kilka bramek i w tym meczu.

Z drugiej strony drużyna Lecce radzi sobie lepiej w ostatnim okresie niż ich nadchodzący przeciwnik. Wchodzą w to starcie po 3 kolejnych zwycięstwach i tylko jednej porażce w ostatnich 5 grach. Po 6 zwycięstwach, 7 losowaniach i 11 porażkach w poprzedniej rundzie zajmują teraz 16. miejsce. Jak dotąd różnica bramek wynosi 32:45, więc uważam, że obie drużyny strzelą gola przy tej okazji.

AS Rzym vs Lecce Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 spotkaniach H2H międxy tymi dwoma stronami, zespół AS Rzym dominował i triumfował 4 razy, a drużyna Lecce wygrała tylko raz. Tym razem gospodarze zanotowali ostatnio złe wyniki, ale wygrali swój ostatni mecz, więc wierzę, że zdobędą wszystkie trzy punkty.

Other articles

Atlanta vs DC United prediction comes ahead of the important…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020

Atalanta vs Sampdoria prediction comes ahead of the important Italian…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020

Paris Saint-Germain vs Dijon prediction comes ahead of the important…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020