Porto vs Braga Typ

2020-01-16T10:28:37+00:00
logo

FC Porto vs Braga prognoza przybywa przed meczem 17. rundy portugalskiej Primeira Liga na Estádio do Dragão w Porto. Nie przegap mojego podglądu meczu, aby uzyskać najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


FC Porto vs Braga Typy Bukmacherskie

Zespół FC Porto prezentuje niesamowitą formę w tym sezonie i jest obecnie w fascynującej serii trzynastu meczów bez przegranej we wszystkich rozgrywkach, z 12 zwycięstwami i 1 remisem. Nawet te świetne wyniki nie pozwoliły im wspiąć się na samą górę, więc teraz zajmują drugie miejsce z 41 punktami, a Benfica ma 4 punkty przewagi nad nimi. Powinniśmy zobaczyć wiele bramek na tym spotkaniu, ponieważ zdobyli 12, a jednocześnie pozwolili na 4 w ostatnich 5 spotkaniach ligowych.

Drużyna Braga zanotowała różne wyniki w ostatnich 5 meczach, 3 zwycięstwach i 2 porażkach. Do tej pory w tym sezonie w swoich rozgrywkach ligowych mieli 7 zwycięstw, 3 remisy i 6 porażek, z których zdobyli 24 punkty, dzięki czemu są teraz na 5. miejscu. Widzieliśmy także wiele bramek w ostatnich 5 ligowych starciach, kiedy strzelili 11 bramek, tracąc 4, więc łatwo się spodziewać, że zobaczymy wielu z nich i w tym spotkaniu.

FC Porto vs Braga Prawdiłowa Prognoza Wyniku

W swoich ostatnich 5 starciach H2H dominowała drużyna FC Porto, która wygrała 4 razy, pozostając niepokonanym w jednym zremisowanym meczu. Te rekordy to kolejny czynnik, który mówi nam, kto tym razem powinien być zwycięzcą. Gospodarze to nie tylko silniejszy zespół, ale także mają lepszą formę, więc liczę, że przy tej okazji triumfują.

Other articles

Qingdao Huanghai vs Beijing prediction comes ahead of the Chinese…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020

Beerschot VA vs Zulte Waregem prediction comes ahead of the…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020

Shanghai SIPG vs Shijiazhuang prediction comes ahead of an exciting…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020