Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Olympique Lyonnais vs Juventus Typ

Olympique Lyonnais vs Juventus Typ

2020-02-24T15:01:22+00:00
logo

Lyon vs Juventus prognoza została przygotowana przed pierwszym etapem 16. rundy Ligi Mistrzów w Parc Olympique Lyonnais w Lyonie. Przeczytaj ten podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Lyon vs Juventus Typy Bukmacherskie

Zespół Lyon zanotował różne wyniki w ostatnich spotkaniach, z 2 zwycięstwach, 1 remisie i 2 porażkach. Jeśli jednak szczegółowo przeanalizujemy ich występy, w tych dwóch meczach patowych nie pokazali oni tak dobrej formy, ponieważ nie prześcignęli znacznie słabszych rywali. Ich wyniki w tym sezonie są zaskakujące dla zespołu o ich statusie, i obecnie zajmują 6. miejsce w Ligue 1. Uważam, że nie będzie zbyt wielu bramek strzelonych po ich stronie w tym spotkaniu, ponieważ strzelili 6 bramek i pozwolili 5 w 5 swoich ostatnich meczach.

Dzięki zwycięstwu 1-2 w Spal, drużyna Juventus przedłużyła swoją serię od 3 niepokonanych gier. W ostatnich meczach radzili sobie lepiej niż ich rywale, ponieważ mieli 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę. Pokazali świetną formę przez cały sezon i siedzą na samym szczycie Serie A. Chociaż ich ostatnie spotkania przyniosły 13 bramek, spodziewam się tylko kilku po ich stronie tym razem, ponieważ obrona przeciwnika ma się świetnie na pole domowym.

Lyon vs Juventus Prawidłowa Prognoza Wyniku

Te dwie drużyny nie są kompletnie obcymi, biorąc pod uwagę, że spotkali się 5 razy międzzy sobą, w których zespół Juventus triumfował 4 razy, podczas gdy jeden mecz zakończył się bez zwycięstwa. Jest między nimi zauważalna różnica, goście są silniejszym zespołem, a ponieważ są i w lepszej formie, wierzę, że zobaczymy ich triumf w tym meczu.

Other articles

Atlanta vs DC United prediction comes ahead of the important…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020

Atalanta vs Sampdoria prediction comes ahead of the important Italian…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020

Paris Saint-Germain vs Dijon prediction comes ahead of the important…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020