Home O Nas Zasady i Warunki Korzystania z Serwisu

Zasady i Warunki Korzystania z Serwisu

Korzystanie ze strony internetowej serwisu, aplikacji, tworzenie konta na platformie internetowej oznacza zgodę na poniższe warunki. W przypadku braku akceptacji zasad regulaminu strony internetowej przez użytkownika, może on zamknąć stronę i odinstalować aplikację. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany warunków w dowolnym momencie. Użytkownik jest zobowiązany do regularnego zapoznawania się z aktualną formą regulaminu.

Obsługa serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje dostarczone poprzez stronę internetową (w tym m.in. daty oraz rodzaje rozgrywek, aktualności dotyczące drużyn, składy zespołów, statystyki i wyniki) były zawsze aktualne i szczegółowe. Serwis nie ponosi jednak odpowiedzialności za żadne straty poniesione w związku z podjęciem decyzji opartych na ww. informacjach.

Witryna i aplikacja zawierają odnośniki i bezpośrednie linki do podmiotów/partnerów serwisu – korzystanie z nich, współpraca, transakcje finansowe, realizowane są tylko i wyłącznie na odpowiedzialność użytkownika. Serwis nie może i nie pośredniczy ani nie uczestniczy w sporach, transakcjach, konfliktach pomiędzy użytkownikiem a stronami trzecimi. Obowiązkiem użytkownika jest każdorazowe weryfikowanie informacji na stronie internetowej oraz regulaminów firm rekomendowanych w serwisie.
Niniejsza strona internetowa oraz treści na niej zawarte chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie i drukowanie treści pochodzących ze strony internetowej, dopuszczalne jest tylko i wyłącznie na użytek własny, niekomercyjny, chyba że użytkownik uzyska wyraźną zgodę pisemną właściciela serwisu. Własność intelektualna w postaci kodów, tekstu, grafik i wszelkich innych materiałów dostępnych na stronie należy do twórców i właścicieli serwisu lub ich licencjodawców.

Typy bukmacherskie

Obowiązkiem użytkownika, który zamierza korzystać z zakładów bukmacherskich, jest przestrzeganie prawa obowiązującego na terenie pobytu gracza. Właściciel serwisu nie akceptuje i nie popiera nielegalnych gier hazardowych. Osoby korzystające z serwisu z terenów objętych zakazem gier hazardowych, mogą robić to jedynie w celach informacyjnych.

Serwis nie czerpie zysków z porad dotyczących zakładów sportowych. Wszelkie wskazówki dostarczane poprzez treść umieszczoną w artykułach serwisu, mają cel czysto rozrywkowy i są dostarczane w dobrej wierze. Właściciel serwisu ani żadna firma powiązana ze stroną internetową nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób wykorzystania treści serwisu, ani lekkomyślne decyzje użytkowników. Serwis zastrzega, że wszelkie informacje dostarczane użytkownikom analizowane są bardzo wnikliwie i udostępniane w celach doradczych. Mimo wszystko możliwe są sytuacje niewielkich błędów statystycznych czy raportowania. Użytkownik, który dostrzeże błąd w treści serwisu, może skontaktować się z obsługą strony internetowej i zainicjować audyt wybranej treści. Konsultanci serwisu zobowiązani są do rzetelnego i szybkiego reagowania na każdą zasadną wskazówkę użytkowników.

Administracja serwisu przestrzega graczy przed nierozważnym, przekraczającym możliwości finansowe, inwestowaniem w gry hazardowe. W przypadku utraty kontroli przez gracza, nad decyzjami dotyczącymi gamblingu, obsługa serwisu zaleca kontakt z osobami udzielającymi odpowiedniego wsparcia.
Twórcy ani obsługa serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności (finansowej ani innej) ani nie udzielają gwarancji na to, że podane prognozy sportowe czy typy bukmacherskie zagwarantują wygraną pieniężną. Każdy użytkownik podejmuje decyzje na własne ryzyko i odpowiedzialność.
Wszelkie banery i logo serwisów rekomendowanych na stronie internetowej, drużyn oraz innych podmiotów udostępniane są jedynie w celach informacyjnych i są własnością posiadaczy stosowanych licencji.

Newsletter

Zapisując się do naszego biuletynu, użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie regularnych wiadomości informacyjnych e-mail. Subskrypcja jest opcjonalna, ale daje użytkownikom dostęp do dodatkowej treści związanej z funkcjami strony internetowej czy aplikacji.

Częstotliwość i treść newslettera zostanie potwierdzona po rozpoczęciu jego dystrybucji. Wszystkie wiadomości e-mail będą zawierać opcję rezygnacji z biuletynu czy subskrypcji. Użytkownik może w dowolnym momencie zrezygnować z otrzymywania regularnych informacji o stronie, bez żadnych konsekwencji.

Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do rozpoczęcia i zakończenia opcji biuletynu w dowolnym momencie, bez powiadomienia użytkowników. Treść biuletynu przekazywana będzie jedynie w celach informacyjnych. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za decyzje użytkowników, podjęte na podstawie treści biuletynu.
Obsługa serwisu dołoży wszelkich starań, aby newsletter był dokładny, poprawny i aktualny. Serwis nie wyklucza jednak sytuacji powodowanych błędem ludzkim czy okolicznościami, które mogą skutkować przekazaniem nieaktualnych treści w biuletynie.

Subskrybując newsletter, użytkownik wyraża zgodę na użycie jego adresu e-mail, w celu regularnego przekazywania mu treści, związanych z tematem witryny. Wszelkie informacje zdobyte podczas procesu przekazania newslettera mogą być wykorzystane w celu zapewnienia użytkownikom najlepszej możliwej obsługi. Obsługa serwisu zobligowana jest do przestrzegania aktualnych zasad dotyczących ochrony danych osobowych. Serwis nigdy nie udostępni danych użytkownika osobom trzecim, bez jego uprzedniej zgody.

Serwis zastrzega sobie opcję zawieszenia lub anulowania newslettera bez podawania przyczyn i powiadamiania użytkownika.

Latest match preview & tips

Sparta Praha

20

October

17:00

Read Tips

Zlin

Sport Recife

21

September

00:30

Read Tips

Fluminense

Guangzhou Evergrande

21

September

08:30

Read Tips

Henan Jianye