Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Norwich vs Leicester Typ

Norwich vs Leicester Typ

2020-02-27T14:32:13+00:00
logo

Norwich vs Leicester prognoza jest napisana przed starciem 28. rundy angielskiej Premier League na Carrow Road w Norwich. Przeczytaj ten podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Norwich vs Leicester Typy Bukmacherskie

Norwich przedłużył swój zwycięski bieg w meczach ligowych do 4, po porażce z Wilkami 3-0. Przez większość sezonu rozczarowali swoich fanów, ponieważ walczyli i mieli trudności z konkurowaniem z drużynami z najwyższej półki po awansie w zeszłym roku. Nadal siedzą na dnie, z zebranymi zaledwie 18 punktami. W ostatnich 10 sprawach wewnętrznych strzelili jeden lub więcej goli 8 razy, więc wierzę, że w tym starciu znajdą bramkie.

Leicester wypadł nieco lepiej niż ich rywal w ostatnich spotkaniach ligowych, ponieważ odnotował 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Pomimo tych słabych wyników nadal zajmują 3. miejsce w tabeli, ponieważ radzili sobie znacznie lepiej w pierwszej połowie sezonu. Strzelili 7 bramek, tracąc 6 w ostatnich 5 meczach ligowych, więc spodziewam się, że zobaczę bramki po obu stronach w tej sprawie.

Norwich vs Leicester Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich latach te dwie strony spotkały się tylko 2 razy, Leicester triumfował w 1 starciu, a druga zakończona bez zwycięstwa. Mimo że goście są obecnie w nieco lepszej formie, ogólnie są silniejszym zespołem, co więcej, ich wynik wyjazdowy jest lepszy niż rekord gospodarzy, więc wierzę, że ostatecznie tym razem zwyciężą.

Other articles

AD Alcorcon vs Ponferradina Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 31, 2020

FC Zurich vs Basel Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 31, 2020

Odd vs Viking Prediction is here for the tough match…

Aigar Shilvan
October 31, 2020