Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Newcastle vs Burnley Typ

Newcastle vs Burnley Typ

2020-02-27T14:34:47+00:00
logo

Newcastle vs Burnley prognoza wyprzedza 28. rundę angielskiej Premier League w St. James Park w Newcastle. Na potrzeby tej gry przygotowałem podgląd meczu z najlepszymi wskazówkami dotyczącymi zakładów i prawidłowymi prognozami wyników na podstawie analizy tych dwóch drużyn.


Newcastle vs Burnley Typy Bukmacherskie

Zespół Newcastle nie pokazał wiele w swoich ostatnich meczach ligowych, ponieważ zanotowali 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. W tym sezonie radzili sobie całkiem dobrze, zaczęli jednak zbierać punkty i nagrywać mecze bez wygranych, więc teraz widzimy ich na 14. miejscu z 31 punktami. Nie widzieliśmy wielu bramek w ich ostatnich wydarzeniach, ich zeszłych 5 spotkań ligowych przyniosło zaledwie 10 z nich, więc uważam, że trend się utrzyma i w tym meczu.

W poprzedniej rundzie drużyna Burnley zanotowała swój piąty niepokonany mecz ligowy. Ostatnio świetnie sobie radzili i podczas zeszłych 5 spotkań triumfowali 4 razy, podczas gdy zremisowali tylko 1 mecz. Ten niesamowity wzrost formy sprawił, że wspięli się na 10. miejsce na tabeli. Jeśli chodzi o gole, w ich ostatnich sprawach nie było tylu zdobytych bramek, ponieważ strzelili 9 bramek, pozwalając na 2, więc sądzę, że przy tej okazji też ich nie zobaczymy po ich stronie.

Newcastle vs Burnley Prawidłowa Prognoza Wyniku

Żadna z drużyn nie dominowała w ostatnich 5 meczach H2H, obie strony dwukrotnie zwyciężyły, a jedno starcie zakończyło się bez zwycięstwa. W tej chwili goście prezentują lepszą formę, jednak gospodarze radzą sobie lepiej, gdy grają na własnym boisku, więc wierzę, że przy tej okazji podzielą się łupami.

Other articles

Atlanta vs DC United prediction comes ahead of the important…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020

Atalanta vs Sampdoria prediction comes ahead of the important Italian…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020

Paris Saint-Germain vs Dijon prediction comes ahead of the important…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020