Neapol vs Perugia Typ

2020-01-14T09:11:32+00:00
logo

Neapol vs Perugia prognoza wyprzedza ósmy finał starcia Coppa Italia na Stadio San Paolo w Neapolu. Przeczytaj ten podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Neapol vs Perugia Typy Bukmacherskie

Neapol nie jest nawet blisko wyników z poprzednich sezonów. W tym sezonie są dość niestali, a ostatnio tracą nawet więcej niż wygraną, gdy przegrali 3 z ostatnich 5 gier rywalizacyjnych. W Serii A mają 6 zwycięstw, 6 remisów i 7 porażek, co stawia ich na 10. miejsce. Jak dotąd różnica bramek wynosi 28:26, także strzelili 7 bramek w ostatnich 5 meczach u siebie, więc spodziewam się, że zdobędą gola przy tej okazji.

Podobnie jak ich przeciwnik, Perugia ma średni sezon. Dużą różnicą między tymi dwoma zespołami jest to, że rywalizują na drugim poziomie, więc wchodzą do tego meczu jako słabsi. W ostatnich 5 grach udało im się triumfować tylko raz. W sumie zanotowali 7 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek w Serii B, i teraz zajmują 8. miejsce, z 24 bramkami i 25 straconymi bramkami. Wierzę, że zobaczymy bramki po obu stronach, ponieważ strzelili 7 bramek w ostatnich 5 meczach wyjazdowych.

Neapol vs Perugia Prawidłowa Prognoza Wyniku

Ostatnim razem spotkali się prawie 14 lat temu, więc wykluczę z analizy wyniki H2H. Teraz gospodarze nie są w dobrej formie, ale grają na najwyższym poziomie, a ponieważ goście nie są ostatnio tak dobrzy, wierzę, że Neapol wygra ten mecz.

Other articles

Kalmar vs Goteborg Prediction comes ahead of the match-up between…

Mohul Bhowmick
August 11, 2020

With the 3rd round of the Scottish Premiership fixtures coming…

Adam Bloszko
August 11, 2020

WS Wanderers vs Melbourne Victory prediction comes ahead of the…

Nemanja Lalic
August 11, 2020