Neapol vs Parma Typ

2019-12-12T08:21:28+00:00
logo

Neapol vs Parma prognoza jest tutaj przed 16. rundą włoskiego meczu Serie A na Stadionie San Paolo w Neapolu. Spodziewam się ekscytującego starcia między dwiema drużynami, które obecnie stoją obok siebie w tabeli. Dlatego powinieneś przeczytać mój podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Neapol vs Parma Typy Bukmacherskie

Drużynie Neapoli i dalej nie udaje się powrócić do zwycięskich cieżki, a po remisie z Udinese 1-1 w poprzedniej rundzie, rozszerzyli swój zwycięski bieg do 9 gier we wszystkich rozgrywkach. Ich nadchodzący rywal jest dość podobny, więc wygląda na to, że kolejny impas jest tu dla nich. Od początku sezonu mieli 5 zwycięstw, 6 losowań i 4 straty, z których zdobyli 21 punktów. Obecnie zajmują 7 miejsce w tabeli, a Atalanta na szóstym miejscu jest już o 7 punktów przed nimi. Ponieważ strzelili 24 bramki i stracili 19 w poprzednich 15 rundach, spodziewam się, że przy tej okazji zdobędą przynajmniej jedną bramkę.

Parma ma jak dotąd kolejny udany sezon w najwyższej klasie, po awansie w poprzedniej kadencji. W tej chwili zajmują 8 miejsce w tabeli, z 21 punktami, zdobytymi z 6 wygranych, 3 remisów i 6 porażek, i mają taką samą liczbę punktów, jak ich nadchodzący przeciwnik. Może uda im się nawet dostać na wyższe miejsca, które prowadzą do kwalifikacji do Ligi Europy, i byłby to dla nich wielki sukces. W poprzednich 15 rundach strzelili 21 bramek, pozwalając na 18, więc liczę, że strzelą ponownie w tym spotkaniu.

Neapol Najnowsze Wiadomości Zespołu

Drużyna gospodarzy nadal ma do czynienia z kilkoma niedostępnymi zawodnikami Faouzi Ghoulam, Allan, Lorenzo Tonelli i Kevin Malcuit są ranni. Ich najlepszy strzelec Arkadiusz Milik jest nadal wątpliwy, a Nikola Maksimovic jest zawieszony. Ponieważ Milik prawdopodobnie nie będzie tam, powinieneś mieć oko na ich drugiego świetnego napastnika Driesa Mertensa, który do tej pory strzelił 4 bramki i 2 asysty w tym sezonie.

Parma Najnowsze Wiadomości Zespołu

W tym meczu drużyna gości również zgłosiła, że niektórzy niedostępni zawodnicy, Yann Karamoh i Roberto Inglese, zostali wykluczeni z powodu kontuzji. Po swojej stronie zawodnikiem do obserwowania powinien być napastnik Andreas Cornelius, który strzelił w tym sezonie 5 bramek.

Neapol vs Parma Prawidłowa Prognoza Wyniku

Zaledwie 2 z ich meczów H2H odbyły się w ostatnich latach, i obu z nich Napoli zwyciężył. Jednak w międzyczasie gospodarze doświadczyli znacznego spadku formy, który trwa już ponad miesiąc i nie udało im się pokonać wielu słabszych przeciwników. Wierzę, że tym razem uda im się pozostać niepokonanym i jeszcze raz podzielić się łupami.

Neapol vs Parma prognoza przychodzi z cennymi informacjami, które pomogą ci rzucić prawidłowe prognozy wyników dla tego meczu. Eksperci Mighty Tips pomogli mi szczegółowo przejrzeć rekordy H2H, informacje o drużynach i aktualne formi, dzięki czemu możemy Ci również całkowicie bezpłatnie zaoferować typy bukmacherskie.

Other articles

Millwall vs Brentford Prediction comes ahead of the clash between…

Mohul Bhowmick
September 23, 2020

VFL Osnabruck vs Hannover prediction comes ahead of the 2.…

Nemanja Lalic
September 23, 2020

Guangzhou R&F vs Shanghai Shenhua Prediction comes ahead of their…

Kelechi
September 23, 2020