Napoli vs Barcelona Typ

2020-02-24T14:57:30+00:00
logo

Neapol vs Barcelona prognoza została przygotowana przed pierwszym meczem 16. rundy Ligi Mistrzów na Stadio San Paolo w Neapolu. Przejrzyj mój podgląd meczu i uzyskaj najlepsze wskazówki bukmacherskie oraz prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Neapol vs Barcelona Typy Bukmacherskie

Z każdym nowym meczem zespół Neapol udowadnia, że upadek w formie, jakiej doświadczyli jakiś czas temu, należy już do przeszłości. Są teraz w serii trzech zwycięstw, podczas gdy w ostatnich 10 sprawach zarejestrowali 7 zwycięstw i 3 porażki. Te dobre wyniki pomogły im się wspiąć na tabeli, więc obecnie zajmują 6. miejsce w Serii A. Widzieliśmy wiele bramek podczas ich 5 poprzednich spotkań, strzelili 10 bramek i stracili 6 z nich, więc wierzę, że tym razem zobaczymy zabawne starcie.

W swoich 10 ostatnich starciach drużyna Barcelona zanotowała dokładnie takie same wyniki jak ich nadchodzący przeciwnik, właśnie 7 zwycięstw i 3 straty. Jednak dla drużyny o ich sile, 2 z tych porażek było nieprzyjemną niespodzianką dla ich fanów, ponieważ zostali pokonani przez słabszych rywali. Na szczęście dla nich w ostatniej rundzie LaLigi udało im się wspiąć z powrotem na szczyt tabeli. Biorąc pod uwagę, że zdobyli 12 bramek i pozwolili na 5 bramek w ostatnich 5 sprawach, w tym meczu powinniśmy również zobaczyć ich sporo po ich stronie.

Neapol vs Barcelona Prawidłowa Prognoza Wyniku

Te dwie strony wcześniej rozegrały 4 towarzyskie starcia między sobą, w których Barcelona zanotowała 3 zwycięstwa, podczas gdy Neapol triumfował raz. Mimo tego, że oba kluby zrobiły podobnie w swoich ostatnich meczach, goście są znacznie silniejszą drużyną, więc uważam, że ostatecznie zwyciężą przy tej okazji.

Other articles

AIK vs Varbergs Prediction comes for the high-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Logrones vs Alcorcon Prediction comes for the low-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Lecce vs Pescara Prediction comes for the spectacular match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020