Monako vs Paryż SG Typ

2020-01-15T12:02:56+00:00
logo

Monako vs Paryż SG prognoza przybywa przed wcześniej przełożonym meczem 15. rundy francuskiej Ligue 1 na Stade Louis II w Monako. Przeczytaj mój podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Monako vs Paryż SG Typy Bukmacherskie

Zespół Monako miał naprawdę kiepski początek sezonu, ale po spędzeniu czasu w strefie spadkowej udało im się poprawić swoje wyniki i wspiąć się na tabeli. Są teraz daleko od strefy zagrożenia, właśnie na 8. miejscu z 29 punktami, zdobytymi z 8 zwycięstw, 5 remisów i 6 strat. Są drugą najlepiej strzelającą drużyną w lidze, z 34 bramkami zdobytymi i 29 straconymi, więc łatwo oczekiwać, że zdobędą bramki w tym meczu.

Drużyna Paryż SG ma kolejny udany sezon i ma nadzieję na zdobycie siódmego z rzędu tytułu. Mogą to zrobić, ponieważ są teraz na szczycie tabeli z 46 punktami. Ponieważ jednak Marsylia na drugim miejscu znajduje się tuż za nimi z zaledwie 5 punktami mniej, każdy punkt jest dla nich niezbędny. Z 46 bramkami zdobytymi i 13 dozwolonymi są zdecydowanie najlepszą siłą atakującą w lidze, więc jest więcej niż oczywiste, że powinniśmy zobaczyć, jak zdobywają niektóre gole w tym meczu.

Monako vs Paryż SG Prawidłowa Prognoza Wyniku

Co ciekawe, ich ostatnie starcie w H2H miało miejsce zaledwie kilka dni temu, a zespołowi Monako udało się zdobyć punkt z 6 bramkami, ponieważ ostateczny wynik to 3-3. Nie wierzę jednak, że panujący mistrz ponownie popełni ten sam błąd i jestem pewien, że tym razem przyniosą swoją najlepszą grę, aby zdobyć ważne punkty.

Other articles

Qingdao Huanghai vs Beijing prediction comes ahead of the Chinese…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020

Beerschot VA vs Zulte Waregem prediction comes ahead of the…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020

Shanghai SIPG vs Shijiazhuang prediction comes ahead of an exciting…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020