Metz vs Marsylia Typ

2019-12-13T14:59:15+00:00
logo

Metz vs Marsylia prognoza wyprzedza 18. rundę francuskiej Ligue 1. Ten mecz zostanie rozegrany 14. grudnia na Stade Municipal Saint-Symphorien w Metz we Francji. W tej grze postaram się zapewnić najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników na podstawie mojej analizy tych dwóch drużyn. Przed nami ciekawy mecz, ponieważ bukmacherzy wymienili Marsylię jako wielkiego faworyta w tej grze.


Metz vs Marsylia Typy Bukmacherskie

Te dwie drużyny rozegrały wiele meczów w swojej najnowszej historii H2H, a zespół Marsylia był znacznie lepszym przeciwnikiem w swoich pojedynkach. Ich ostatni mecz był niesamowitą wygraną Marsylii 6-3. Poza tym zespół Marsylia przegrał tylko jeden mecz w ostatnich 9 pojedynkach H2H. W rzeczywistości widzieliśmy obie drużyny strzelające dziewięć bramek podczas ostatnich 15 spotkań H2H. Oba zespoły rozpoczęły ten sezon w zupełnie inny sposób. Z jednej strony Marsylia ma 34 punkty z 17 rozegranych gier, z drugiej strony Metz ma 15 punktów z tej samej liczby rozegranych gier. Są umieszczony w strefie spadkowej. Ta gra podzieli je na tabeli, więc jasne jest, że wynik tej gry będzie bardzo ważny. Obie drużyny starają się zapewnić jak najlepszy wynik, licząc na osiągnięcie jak najwyższego finału w lidze krajowej. Patrząc na to wszystko, widzę, że obie drużyny są zmotywowane do strzelenia kilku bramek i uzyskania pożądanego rezultatu. Z tej perspektywy obie drużyny zdobędą gole, co byłby najbezpieczniejszy zakład na ten mecz, ponieważ wybór zwycięzcy tutaj nie jest konieczny.

Metz Najnowsze Wiadomości Zespołu

Metz ma w tym roku wiele problemów, ponieważ do tej pory dostali tylko 15 punktów. Niestety, wszystko to wystarczyło na strefę spadkową. Habibou Diallo jest ich najjaśniejszą gwiazdą w tym sezonie, strzelając 8 bramek, co jest trzecim najlepszym wynikiem w lidze. Będzie musiał być na szczycie swojej gry, jeśli Metz chce ukraść niezbędne punkty. Muszą zacząć grać lepiej, jeśli chcą ponownie rywalizować w tej lidze w przyszłym sezonie.

Marsylia Najnowsze Wiadomości Zespołu

Zespół Marsylia wygrał ostatnie 6 rozegranych gier. Ważne jest, aby powiedzieć, że tylko jeden z tych meczów miał więcej niż 3,5 bramek, więc możemy się spodziewać czegoś podobnego tutaj. Ich najlepsza piłka nożna wystąpiła przeciwko drużynie Monako, kiedy napastnik Dario Benedetto strzelił 3 bramki. Marsylia ma pewne problemy z kontuzjami, ponieważ Thauvin nie będzie dostępny na ten mecz.

Metz vs Marsylia Prawidłowa Prognoza Wyników

Obie drużyny tworzą łatwe możliwości strzelania bramek, ale także bronią własnego golu, dzięki czemu mogę przewidzieć, na podstawie mojej analizy, równomiernie dopasowanie tej gry. Patrzyłem na formy obu drużyn i ich ostatnie pojedynki, kiedy tworzyłem swój wybór. Widzę, że ten mecz zakończył się wygraną w Marsylii z punktacją obu drużyn.

Metz vs Marsylia prognoza przychodzi po mojej szczegółowej analizie obu zespołów i ich ostatnich form. Skonsultowałem się z moimi innymi ekspertami MightyTips, aby zapewnić Ci tylko najlepsze wskazówki bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników za darmo.

Other articles

The latest upcoming A-League action sees Adelaide welcome pantomime villain-like…

Adam Bloszko
August 5, 2020

Sweden's Allsvenskan leaders Norrkoping face a tricky away day on…

Mosope Ominiyi
August 5, 2020

Kalmar vs Orebro Prediction comes ahead of their Allsvenskan clash…

Kelechi Udoka
August 5, 2020