Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Manchester United vs Wolverhampton Typ

Manchester United vs Wolverhampton Typ

2020-01-15T12:06:06+00:00
logo

Manchester Utd vs Wolverhampton prognoza nadchodzi przed drugim etapem właściwego meczu trzeciej rundy FA Cup na Old Trafford w Manchesterze. Przejrzyj mój podgląd meczu i uzyskaj najlepsze wskazówki bukmacherskie oraz prawidłowe prognozy wyników.


Manchester Utd vs Wolverhampton Typy Bukmacherskie

Manchester United wkracza na to spotkanie po wielkim zwycięstwie, które zanotowali w ostatniej rundzie Premier League. Umieścili 4 obok Norwich u siebie, i to był wzrost pewności siebie, którego potrzebowali po poprzednich 3 bez zwycięstwa meczach. Mimo, że ich forma była niespójna w tym sezonie, nadal zajmują 5. miejsce z 34 punktami. Spodziewam się, że strzelą gole, ponieważ strzelili 36 bramek, a stracili 25 w 22 meczach ligowych.

Podobnie jak ich przeciwnik, Wolverhampton również zanotowały w tym sezonie mieszane wyniki, a po 7 zwycięstwach, 10 remisach i 5 porażkach zajmują 7. miejsce w Premier League, zaledwie 3 punkty za Manchesterem United. Ich forma również była zmienna, ale uważam, że tym razem powinniśmy zobaczyć bramki po obu stronach, ponieważ strzelili 31 bramkie i pozwolili 28 bramek w 22 pojedynkach ligowych.

Manchester Utd vs Wolverhampton Prawidłowa Prognoza Wyniku

Ich ostatnie starcie w pierwszym etapie jest najistotniejsze, ponieważ miało miejsce niecałe 2 tygodnie temu. Przy tej okazji Wilki poprowadzili Manchester United do bezbramkowego remisu, a wynik ten nie był zaskakujący, ponieważ Wilki są znane z doskonałych występów w domu. Jednak nie podróżują tak dobrze, podczas gdy gospodarze radzą sobie znacznie lepiej w domu, więc w tym odwróconym meczu wierzę, że gospodarze ostatecznie wygrają dzięki przewadze na własnym terenie.

Other articles

Qingdao Huanghai vs Beijing prediction comes ahead of the Chinese…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020

Beerschot VA vs Zulte Waregem prediction comes ahead of the…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020

Shanghai SIPG vs Shijiazhuang prediction comes ahead of an exciting…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020