Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Manchester United vs Watford Typ

Manchester United vs Watford Typ

2020-02-21T14:54:51+00:00
logo

Manchester Utd vs Watford prognoza została przygotowana przed starciem 27. rundy angielskiej Premier League na Old Trafford w Manchesterze. Kontynuuj czytanie tego podglądu meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników.


Manchester Utd vs Watford Typy Bukmacherskie

Po wielu wzlotach i upadkach w tym sezonie zespół Manchester United zanotował ostatnio znacznie lepsze wyniki, ponieważ byli niepokonani w swoich ostatnich 5 starciach we wszystkich rozgrywkach, z 3 zwycięstwami i 2 remisami. Jednak w ostatnich meczach ligowych mieli mieszane wyniki, 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki, więc obecnie zajmują 7. miejsce na tabeli. Spodziewam się, że z łatwością strzelą gole przeciwko rywalowi poza formą w tym meczu, ponieważ strzelili 6 bramek w ostatnich 5 starciach ligowych.
Wzrost popularności drużyny Watford należy już do przeszłości, ponieważ ostatnio zarejestrowali 5 bezzwycięskich gier we wszystkich rozgrywkach. Szukają szansy na powrót do zwycięskich sposobów, ale w tym meczu z trudem im się to uda. Po upuszczeniu punktów w ostatnich grach wrócili do strefy zrzutu i są teraz na 19. miejscu na tabeli. Ich 5 ostatnich ligowych spotkań przyniosło 13 bramek, więc spodziewam się, że zobaczymy ich wielu w tej sprawie.

Manchester Utd vs Watford Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 meczach H2H między tymi dowma zepołami, Manchester United zanotował 4 zwycięstwa, a Watford zwyciężył w ostatnim starciu na początku tego sezonu. Jednak w tym remisowanym spotkaniu spodziewam się innego wyniku, ponieważ gospodarze są trudni do zgryzienia, gdy grają na własnym boisku, i ponieważ są teraz w lepszej formie, uważam, że wygrana na pole domowym jest na kartach tutaj.

Other articles

Mallorca vs Albacete Prediction comes ahead of the clash between…

Mohul Bhowmick
October 20, 2020

Shijiazhuang Ever Bright vs Dalian Professional FC Prediction comes ahead…

Mohul Bhowmick
October 20, 2020

Leicester City vs Zorya Luhansk Prediction comes ahead of the…

Mohul Bhowmick
October 20, 2020