Malmö vs Wolfsburg Typ

2020-02-26T09:55:36+00:00
logo

Malmo FF vs Wolfsburg prognoza wyprzedza drugą etapę 32. rundy Ligi Europy na Swedbank Stadion w Malmö. Nie przegap mojego podglądu meczu, aby uzyskać najlepsze wskazówki dotyczące zakładów i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Malmo FF vs Wolfsburg Typy Bukmacherskie

Odkąd ich krajowa liga zakończyła się w listopadzie, ostatnim starciem między nimi było w pierwszej rundy. Skończyło się żle dla zespołu Malmo FF, ponieważ drużyna Wolfsburg przyszedła z tyłu, aby pokonać ich 2-1 w Wolfsburgu. Lepiej radzą sobie na pole domowym, więc tym razem z pewnością podejmą walkę, ale nie zdołają pokonać tak silnego przeciwnika. Oczekuję jednak, że strzelą przynajmniej jednego gola, ponieważ strzelili jeden lub więcej w 9 z ostatnich 10 meczów u siebie w rywalizacji.

W swoim ostatnim spotkaniu, zespół Wolfsburg zanotował piąty z rzędu niepokonany mecz, wykonując drużynę Mainz 4-0 u siebie. Pokazują świetną formę, ponieważ 4 z tych 5 ostatnich meczów były triumfami. Pomogli im także wspiąć się na 7. miejsce w tabeli niemieckiej Bundesligi. Ponieważ strzelili 14 bramek w ostatnich 5 spotkaniach, łatwo oczekiwać, że znów zdobędą bramki i w tym meczu.

Malmo FF vs Wolfsburg Prawidłowa Prognoza Wyniku

Ich ostatnie starcie H2H miało miejsce w pierwszej rundy, a wynikiem tego meczu jest fakt, że Wolfsburg ma już przewagę nad zespołem Malmo. Mimo tego, że strona szwedzka będzie teraz korzystać z pomocy swoich kibiców, Wolfsburg jest znacznie silniejszym zespołem, więc wierzę, że to spotkanie zakończy się remisem i że Niemcy przejdą dalej.

Other articles

AIK vs Varbergs Prediction comes for the high-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Logrones vs Alcorcon Prediction comes for the low-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Lecce vs Pescara Prediction comes for the spectacular match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020