Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Liverpool vs West Ham Typ

Liverpool vs West Ham Typ

2020-02-24T01:20:05+00:00
logo

Liverpool vs West Ham prognoza została przygotowana przed 27. rundą angielskiej Premier League na Anfield stadionie w Liverpoolu. Nie przegap mojego podglądu meczu, aby uzyskać najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Liverpool vs West Ham Typy Bukmacherskie

Po 4 kolejnych zwycięstwach i czternastu meczach bez porażki, zespół Liverpool został pokonany 1-0 przez Atletico Madryt w meczu Ligi Mistrzów kilka dni temu. W każdym razie nadal są zdecydowanie najlepszą drużyną w Premier League, odkąd otworzyli niesamowitą 22-punktową przewagę nad rywalami. To jest jedyna niepokonana drużyna z 25 zwycięstwami i tylko 1 remisem. W tych meczach strzelili 61 bramek, pozwalając na 15 bramek, więc wierzę, że tym razem zdobędą więcej goli.
Z drugiej strony drużyna West Ham ma ostatnio rozczarowującą formę. Są w serii bez zwycięstw w siedmiu grach, z 5 przegranymi z tych 7 gier. Więc teraz są zbyt nisko na tabeli, mając tylko 24 punkty, zajmują 18. miejsce w strefie spadkowej. Strzelili 30 i stracili 45 bramek w poprzednich 26 rundach, a także nie strzelili gola w 3 z ostatnich 5 gier, więc spodziewam się, że zobaczymy bramki tylko z jednej strony w tym meczu.

Liverpool vs West Ham Prawidłowa Prognoza Wyniku

Zespół Liverpool był dość dominujący w ostatnich 5 starciach H2H między tymi dowma klubami, ponieważ wygrał 4 z nich, a jeden mecz zakończył się bez zwycięstwa. Tym razem jasne jest, że gospodarze są lepsi pod każdym względem, a ponieważ będą grać na własnym boisku, wszystko oprócz łatwej wygranej byłoby dla nich niespodzianką.

Other articles

Like a fire in the midst of the forest, Kilmarnock…

Adam Bloszko
October 30, 2020

Turin sees it’s second in command Torino take on S.S…

Adam Bloszko
October 30, 2020

Anderlecht host current leaders Antwerp in a match which will…

Adam Bloszko
October 30, 2020