Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Leicester vs Norwich Typ

Leicester vs Norwich Typ

2019-12-12T09:27:32+00:00
logo

Leicester vs Norwich prognoza wyprzedza 17. rundę starć angielskiej Premier League na King Power Stadium w Leicester. Drużyna z górnej części tabeli spotyka się z tą z dołu, więc z pewnością zobaczymy ciekawą grę z wieloma bramkami. Dlatego koniecznie przeczytaj mój podgląd meczu, aby uzyskać najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Leicester vs Norwich Typy Bukmacherskie

Leicester ostatnio pokazuje niesamowitą formę, ponieważ teraz gra we wszystkich rozgrywkach w dziewięciu meczach, a nawet w 5 z tych spotkań zachował czyste konto. W sumie do tej pory zanotowali 12 zwycięstw, 2 remisy i 2 straty, a po tych wszystkich wspaniałych wynikach są teraz na drugim miejscu z 38 punktami. Tron będzie trudny do zdobycia, ponieważ Liverpool ma już 8 punktów przewagi na szczycie, ale jestem pewien, że nie mieliby nic przeciwko temu, aby zająć drugie miejsce. W poprzednich 16 rundach strzelili 39 bramek i pozwolili tylko 10, więc wygląda na to, że zobaczymy bramki w tym spotkaniu, ale tylko z jednej strony.

Zespół Norwich nie radzi sobie dobrze w tym sezonie, są jedną z nowo wypromowanych drużyn i już wygląda na to, że będą mieli problemy z utrzymaniem pozycji w czołówce. W poprzednich rundach zanotowali 3 zwycięstwa, 2 remisy i 11 porażek, a obecnie znajdują się w środku strefy spadkowej na 19. miejscu. Z 11 punktami, które zgromadzili, są teraz 4 punkty od bezpieczeństwa strefy spadkowej. Ponieważ strzelili tylko 4 z ostatnich 10 spotkań na wyjeździe i tym razem spotykają się z rywalem z najlepszą obroną w lidze, myślę, że nie będą w stanie zdobyć żadnych bramek.

Leicester Najnowsze Wiadomości Zespołu

Menedżer drużyny gospodarzy, Brendan Rodgers, będzie musiał poradzić sobie z jednym niedostępnym zawodnikiem w tym spotkaniu, ponieważ Matthew James wciąż dochodzi do siebie po kontuzji. Ich wspaniały napastnik Jamie Vardy pokazuje niesamowitą formę w tym sezonie. Zdobył bramkę w ostatnim starciu i nadal jest najlepszym strzelcem w Lidze Piewrszej z 16 strzelonymi bramkami i 3 asystami.

Norwich Najnowsze Wiadomości Zespołu

Z drugiej strony drużyna gości będzie miała trzech niedostępnych graczy do tego starcia, ponieważ Timm Klose, Grant Hanley i Josip Drmić są niedostępny ze względu na kontuzje. Goście oczekują najwięcej od swojego świetnego napastnika Teemu Pukki, który strzelił 8 bramek i zapewnił 3 asysty w tym sezonie.

Leicester vs Norwich Prawidłowa Prognoza Wyników

Tylko 2 z ich starć z H2H miały miejsce w ostatnim okresie i przy obu tych okazjach Leicester odniósł zwycięstwo. Różnica między tymi dwiema drużynami jest nadal oczywista i nie chodzi tylko o to, że gospodarze są ogólnie silniejsi, ale są też w znacznie lepszej formie, więc uważam, że przy tej okazji łatwo pokonają gości i będą kontynuować ich niesamowitą zwycięską serię.

Leicester vs Norwich prognoza została przygotowana po wykorzystaniu rekordów H2H, wiadomości o drużynach i aktualnych form zespołów. Eksperci Mighty Tips dołączyli, aby stworzyć ten podgląd meczu, i zapewnić Ci tylko najlepsze bezpłatne typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników.

Other articles

Midtjylland vs Randers FC Prediction comes ahead of the clash…

Mohul Bhowmick
September 23, 2020

Millwall vs Brentford Prediction comes ahead of the clash between…

Mohul Bhowmick
September 23, 2020

VFL Osnabruck vs Hannover prediction comes ahead of the 2.…

Nemanja Lalic
September 23, 2020