Leganes vs Getafe Typ

2020-01-16T10:26:25+00:00
logo

Leganes vs Getafe prognoza wyprzedza 20. rundę hiszpańskiego pojedynku LaLiga w Estadio Municipal de Butarque w Leganes. Kontynuuj czytanie tego podglądu meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Leganes vs Getafe Typy Bukmacherskie

Po tym, jak bardzo źle sobie radzili przez dłuższy czas w tym sezonie, Leganesowi udało się znacznie poprawić i pozostali niepokonani w ostatnich 6 meczach we wszystkich rozgrywkach. Ponieważ jednak tylko 4 z tych starć miały charakter ligowy, udało im się jedynie przejść od ostatniego do przedostatniego miejsca. W tym sezonie nie widzieliśmy wielu bramek w ich starciach, strzelili 16, a stracili 30, więc uważam, że nie będzie ich wiele w tym starciu.

Niedawno zakończyła się świetna seria Getafe z ośmioma meczami i wygląda na to, że cierpią z powodu spadku formy, ponieważ teraz przegrali do zera w trzech ostatnich kolejnych pojedynkach. Mają nadzieję na przełamanie tego utraconego zaklęcia, ale pokonanie rywala w formie daleko od domu jest łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia. Ostatnio spadły z 4. na 7. miejsce, a teraz mają 30 punktów i współczynnik bramkowy 26:20. W tym sezonie strzelili również mniej niż 2,5 gola w meczach ligowych, więc uważam, że trend się utrzyma.

Leganes vs Getafe Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 spotkaniach H2H Getafe wygrał dwa razy, Leganes wygrał raz, a dwa starcia zakończyły się bez zwycięstwa. Gospodarze są obecnie w nieco lepszej formie i chociaż będą mieli przewagę na własnym boisku, goście są silniejszym zespołem, więc uważam, że żaden z nich nie zwycięży w tej sprawie.

Other articles

Qingdao Huanghai vs Beijing prediction comes ahead of the Chinese…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020

Beerschot VA vs Zulte Waregem prediction comes ahead of the…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020

Shanghai SIPG vs Shijiazhuang prediction comes ahead of an exciting…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020