Leeds vs Cardiff Typ

2019-12-13T14:56:07+00:00
logo

Leeds vs Cardiff prognoza wyprzedza mecz 22. rundy angelskiego Championship. Ta gra zostanie rozegrana 14. grudnia. Ten mecz obędzie sie w Elland road w Leeds. Sędzią w tej grze będzie K. Stroud. Leeds są postrzegani jako faworyci w tej grze i powinni zdominować. W tym podglądzie meczu postaram się przedstawić najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników na podstawie analizy tych dwóch drużyn.


Leeds vs Cardiff Typy Bukmacherskie

Cardiff wygrał 3 ostatnie mecze przeciwko Leeds. Historycznie nie mają problemów z ich pokonaniem. Leeds jest w doskonałej formie w tym sezonie. W tym sezonie zdobyli 46 punktów w Championship z różnicą bramek 32:10. Strzelają średnio 1,5 gola na mecz prowadzony przez atakujący ich duet Bamford i Nketiah. Cardiff ma 31 punktów po zaskakującym, ale bardzo zasłużonym zwycięstwie nad Barnsley u siebie. Uważam, że w tej grze możemy spodziewać się słabej gry. Obie drużyny starają się zapewnić jak najlepsze wyniki w tej grze, mając nadzieję na osiągnięcie celów sezonu.

Leeds Najnowsze Wiadomości Zespołu

Jak wcześniej powiedziałem, Leeds gra w doskonałej formie w tym sezonie. Ich taktyka dominująca w piłce działa bardzo dobrze, ponieważ w tym sezonie osiągają średnio 1,5 gola na mecz i możemy spodziewać się, że ta średnia utrzyma się w tym meczu przeciwko Cardiff. W tej grze Marcelo Bielsa bedzie brakowal J. Stevens

Cardiff Najnowsze Wiadomości Zespołu

Co możemy powiedzieć o sezonie w Cardiff? Kampanię rozpoczęli w dobry sposób, z 31 punktami z 20 gier. Wszystko to wystarczyło na 8. miejsce na ich tablice. Do tej pory strzelili 30 bramek, co nie jest złe. Z drugiej strony ich obrona jest nieco lepsza w całej lidze, ponieważ od samego początku pozwalali na 27 bramek. Mają pewne kontuzje w druzynie, ponieważ Bamba, Connolly, Pack i Richards prawdopodobnie nie beda grali.

Leeds vs Cardiff Prawidłowa Prognoza Wyniku

Leeds jest faworytem w te gry. Mają więcej jakości i talentu niż Cardiff. To jest pierwszy mecz między tymi dwiema drużynami w tym sezonie. Musiałem skupić się na kilku innych czynnikach podczas tworzenia mojego wyboru. Skoncentrowałem się na formie każdego zespołu i ostatnich wynikach. Najbezpieczniejszym zakładem w tej grze będą gole strzelone, moim zdaniem po ocenie wszystkich czynników.

Leeds vs Cardiff prognoza przychodzi po mojej szczegółowej analizie obu zespołów i ich ostatnich form. Skonsultowałem się z moimi innymi ekspertami MightyTips, aby dostarczyć Ci tylko najlepsze wskazówki bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników za darmo.

Other articles

VFL Osnabruck vs Hannover prediction comes ahead of the 2.…

Nemanja Lalic
September 23, 2020

Guangzhou R&F vs Shanghai Shenhua Prediction comes ahead of their…

Kelechi
September 23, 2020

CSKA 1948 Sofia vs Etar prediction comes ahead of the…

Nemanja Lalic
September 23, 2020