Lazio vs Bologna Typ

2020-02-27T22:25:46+00:00
logo

Lazio vs Bolonia prognoza wyprzedza mecz 26. rundy włoskiej Serie A na Stadionie Olimpico w Rzymie. Przejrzyj mój podgląd meczu i uzyskaj najlepsze typy bukmacherskie oraz prawidłowe prognozy wyników.


Lazio vs Bolonia Typy Bukmacherskie

Lazio kontynuował nagrywanie świetnego wyniku na ostatnim spotkaniu, gdy pokonali Genuę 2-3. Było to ich trzecie z rzędu zwycięstwo i szósta niepokonana gra we wszystkich rozgrywkach. W ich ligowych starciach ich rekordy są jeszcze bardziej niesamowite, ponieważ pozostali niepokonani w ostatnich 20 sprawach, z 16 zwycięstwami i 4 remisach. Z zebranymi 59 punktami są teraz na drugim miejscu, tylko o jeden punkt za liderami ligi. Ponieważ strzelili 11 bramek, pozwalając na 4 bramki w ostatnich 5 spotkaniach, myślę, że tym razem zobaczymy wiele bramek.

Bolonia miała ostatnio zaskakujące wyniki. Początkowo przegrali u siebie w Genui 0-3, a potem nieoczekiwanie nie zdołali wyprzedzić Udinese, ponieważ zostali zremisowani 1: 1, także przed swoimi domowymi fanami. Przed tymi nie wygranymi grami byli w niepokonanej serii czterech gier i nadal zajmują 10. miejsce. Przy tej okazji powinniśmy zobaczyć ponad 2,5 gola, ponieważ strzelili 9 bramek i stracili 8 w swoich 5 ostatnich sprawach.

Lazio vs Bolonia Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 spotkaniach H2H Lazio wygrał 2 razy, dzieląc łupy w 3 meczach. Tym razem gospodarze są największymi faworytami, a ponieważ są w lepszej formie i bardzo ciężko ich pokonać, gdy grają na swojej ziemi, mogę tylko zgodzić się z bukmacherami i poprzeć ich zwycięstwo.

Other articles

Tottenham needed to dig deep en route to a 1-0…

Mosope Ominiyi
October 27, 2020

After earning a smash-and-grab win over Arsenal at the Emirates…

Mosope Ominiyi
October 27, 2020

After three successive Bundesliga draws, Bayer Leverkusen have won three…

Mosope Ominiyi
October 27, 2020