Juventus vs Udinese Typ

2020-01-15T11:55:40+00:00
logo

Juventus vs Udinese prognoza nadchodzi przed meczem ósmego finału Coppa Italia na stadionie Allianz w Turynie. Kontynuuj czytanie tego podglądu meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Juventus vs Udinese Typy Bukmacherskie

Zespół Juventus wchodzi na ten mecz po dwóch kolejnych zwycięstwach w poprzednich rundach Serie A. Najpierw pokonali drużynę Cagliari 4-0 u siebie, a ostatnio pokonali zespół AS Roma w Rzymie 1-2. W ostatniej rundzie Inter był remisowany przez Atalantę, więc panujący mistrz powrócił na szczyt, i ma dwa punkty przewagi nad klubem Milanese. W ich ostatnich 5 starciach widzieliśmy, jak strzelili 12 bramek, jednocześnie pozwalając na 6, więc spodziewam się, że zobaczymy wiele bramek w tej grze.

Drużyna Udinese ostatnio pokazuje lepszą formę, ponieważ są obecnie w serii od trzech zwycięstwach. Jednak ich wyjazdowa forma w tym sezonie nie jest zbyt dobra, a ponieważ spotykają się ze znacznie silniejszym przeciwnikiem, sprawy nie wyglądają dobrze. Zajmują teraz 12. miejsce w tabeli Serie A, z 24 punktami. W ostatnich 5 spotkaniach widzieliśmy także wiele bramek, strzelili 8 bramek, tracąc 5, więc przy tej okazji powinniśmy zobaczyć ich również dużo.

Juventus vs Udinese Prawidłowa Prognoza Wyniku

Zespół Juventus dominował i wygrał we wszystkich ostatnich 5 starciach H2H. Co więcej, ostatni raz spotkali się miesiąc temu, kiedy Juventus był również gospodarzem w tej okazji i łatwo wygrał 3-1. Nic się nie zmieniło od ostatniego spotkania, gospodarze są nadal w znacznie lepszej formie niż goście, więc wszystko oprócz kolejnego łatwego zwycięstwa byłoby dla nich niespodzianką.

Other articles

Qingdao Huanghai vs Beijing prediction comes ahead of the Chinese…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020

Beerschot VA vs Zulte Waregem prediction comes ahead of the…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020

Shanghai SIPG vs Shijiazhuang prediction comes ahead of an exciting…

Gunjan Kochrekar
August 14, 2020