Juventus vs Inter Typ

2020-02-29T07:59:55+00:00
logo

Juventus vs Inter prognoza przybywa przed 26. rundą włoskiej Serie A na stadionie Allianz w Turynie. Przejrzyj mój podgląd meczu i uzyskaj najlepsze typy bukmacherskie oraz prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Juventus vs Inter Typy Bukmacherskie

Juventus ma dobry sezon, a ich obecna forma jest w porządku, z 6 zwycięstwami w ostatnich 10 pojedynkach. Wchodzą jednak w to starcie po porażce w Lidze Champions z Lyonem 1: 0. Ponownie zajmują 1. miejsce w Serie A, o jeden punkt przed 2. miejscem Lazio. Od początku zdobyli 48 bramek i stracili 24 bramki. Strzelili także 14 bramek w ostatnich 5 meczach u siebie, więc myślę, że tym razem strzelą gole.

Podobnie jak ich przeciwnik, Inter gra w tym sezonie więcej niż dobrze. Również ich forma jest dobra, więc przegrali tylko 2 z ostatnich 10 gier. Ale przegrali swój ostatni mecz ligowy z Lazio, a teraz zajmują 3 miejsce w tabeli z 54 punktami i jeden mecz mniej niż ich rywal. Do tej pory strzelili 49 bramek, pozwalając na 22 gole i strzelili 9 bramek w ostatnich 5 meczach wyjazdowych, więc powinniśmy zobaczyć bramki na obu stronach.

Juventus vs Inter Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 spotkaniach H2H Juventus triumfował 3 razy, a dwie gry zakończyły się impasem. Nadchodzący mecz jest naprawdę zacięty, ponieważ obie strony dołożą wszelkich starań, aby wygrać Scudeto w tym roku. Dlatego oczekuję, że przy tej okazji podzielą się łupami.

Other articles

Atlanta vs DC United prediction comes ahead of the important…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020

Atalanta vs Sampdoria prediction comes ahead of the important Italian…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020

Paris Saint-Germain vs Dijon prediction comes ahead of the important…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020