Home Blog Jak Zarabiać na Obstawianiu Piłki Nożnej

Jak Zarabiać na Obstawianiu Piłki Nożnej

2020-04-17T11:50:48+01:00
logo

Wreszcie zdałeś sobie sprawę, że jeśli odpowiednio wykorzystasz swoje zdolności i wiedzę na temat piłki nożnej, możesz spróbować swoich sił w profesjonalnych zakładach piłkarskich. Gratulacje! Nie można nie docenić znaczenia tej informacji. Mamy dla Ciebie małą uwagę – nawet jeśli jesteś tak blisko przewidywania rezultatu spotkania, jak to tylko możliwe, nadal prawdopodobnie nie jesteś tak dobry, jak ci się wydaje.

Co musisz wziąć pod uwagę obstawiając piłkę nożną

Tak więc, aby upewnić się, że nie zaczniesz lekkomyślnie obstawiać, tracąc przy tym pieniądze, pragniemy Ci przypomnieć. Możliwość czerpania zysków z obstawiania piłki nożnej to coś więcej niż obstawianie zakładów na zwycięstwo lub remis drużyny. Polega ona na zrozumieniu, co oznaczają kursy, właściwym czasie obstawiania, umiejętności krytycznej analizy gier, które obstawiasz i wreszcie, ale co najważniejsze, wiedza, kiedy nie obstawiać danego spotkania.

Ostatnia część dotyczy sytuacji, która dotyczy znaczną część graczy. Niektóre osoby nie wiedzą, że gdy mają zwycięską passę, najlepszym rozwiązaniem jest przerwa w pewnym momencie i wypłata wygranych pieniędzy. Każda zwycięska seria w końcu się kończy i w odpowiednim momencie należy powiedzieć stop, żeby nie stracić swoich wygranych. Umiejętne obstawianie może zapewnić dużą ilość gotówki, jednak prawdziwym niebezpieczeństwem jest stwierdzenie, że następny kupon z pewnością zmieni Twoją sytuację finansową.
Prawdopodobieństwo, że kolejny kupon będzie wygrany, jeśli wszystkie poprzednie były przegrane, jest bardzo niskie, a jeżeli cały czas będziesz popełniał te same błędy, stracisz dużo pieniędzy. Teraz, po krótkim ostrzeżeniu, chcemy zaprezentować kilka porad dla typerów, w celu zwiększenia Twoich szans na zwycięstwo

Wybór Kursów

Po pierwsze – musisz wiedzieć, jakie kursy są oferowane przez bukmachera i dlaczego właśnie to spotkanie chcesz wybrać. Podczas wyboru kursów, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, z których najważniejszym jest czas dokonywania zakładów – kursy bardzo często ulegają zmianie wraz z upływem czasu. Bukmacherzy często sprawdzają, ile zakładów postawiono na określone wyniki w danym czasie i która z drużyn jest faworytem, a kursy ustalane są na podstawie ilości zakładów na daną drużynę.

Przykładowo analizując mecz Legia Warszawa vs Wisła Kraków, gdy na zwycięstwo drużyny z Warszawy obstawi większa liczba graczy, kursy zmaleją. Jeśli postawiłeś zakład wcześniej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że udało Ci się uzyskać wyższy kurs. Więc możesz wrócić i naprawić to dla siebie. Istnieje również prawdopodobieństwo, że kurs na interesujące Cię spotkanie wzrósł, co pozwoli Ci uzyskać większą kwotę wygranej w przypadku poprawnego typowania. Najlepiej jest śledzić stronę na bieżąco i obserwować zmiany kursów.

Kursy wyświetlane są w postaci dziesiętnej (np. 2.0), oraz bardzo rzadko w postaci ułamka (np. 2/1). Kurs 2.0 oznacza, że obstawiając poprawnie 100 PLN, wygrasz 200 PLN (nie uwzględniając podatku). Wyższy kurs oznacza, że możesz wygrać więcej pieniędzy, jednak istnieje mniejsze prawdopodobieństwo na zwycięstwo danej drużyny, co nie zawsze może być opłacalne.

high odds betting oportunities

Kieruj się rozsądkiem nie sympatią

Należy dyskutować w gronie ekspertów w jaki sposób obstawiać dane spotkania. Niektórzy uważają, że najlepszym sposobem na obstawianie jest pójście z tłumem. Wiele ludzi uważa, że obstawianie na faworytów spotkania to najlepsza strategia. Ta metoda może sprawdzić się krótkofalowo, jednak w dłuższym okresie stracisz swoje pieniądze. Bukmacherzy ustalają kursy w ten sposób, aby jedynie część z graczy okazała się zwycięzcami.

Obstawiając faworytów, długofalowo oznacza, że nie będziesz wygrywał pieniędzy. Zamiast tego w dłuższej perspektywie przegrasz więcej niż wygrywasz. Niestety faworyci nie zawsze wygrywają, dlatego też nie opłaca się cały czas obstawiać faworytów. Dlatego właśnie eksperci bukmacherscy nie zawsze obstawiają faworytów, mimo teoretycznie większych szans na wygraną. Typerzy szukają swojej szansy w nietypowych zagranicach, o wyższym kursie które mogą zapewnić im duży zysk. Eksperci szukają również tak zwanych przeszacowanych kursów. Przykładowo po analizie meczu, według doświadczonego gracza kurs na daną drużynę wynosi 2.5, a bukmacher wystawił kurs 2.0, typ jest bardzo wartościowy i może przynieść dużo zysku.

Tego typu zakłady wymagają dużej wiedzy, praktyki i doświadczenia. Jeśli brakuje Ci któregokolwiek z tych trzech, możesz grać nieoptymalnie i przegrywać swoje pieniądze. Ostrożność i wiedza o tym, co robisz, jest kluczem do udanego obstawiania, a czasami ignorowanie faworytów ze względu na dużą wartość zakładu jest konieczne, aby zakłady były opłacalne.

Zdobywaj wiedzę i doświadczenie

Kiedy próbujesz zdobywać informację na temat interesujących Cię meczy, nie sugeruj się komentarzami ekspertów telewizyjnych. Komentatorzy posiadają dużą wiedzę sportową, jednak nie posiadają wiedzy na temat zakładów bukmacherskich – komentują spotkania tylko po to, aby zapewnić ciekawszy odbiór danego widowiska sportowego. Przeprowadzają dogłębne analizy sportowe, jednak ta wiedza nie pomoże Ci w poprawnym wyborze i wytypowaniu spotkania. O wiele lepszym rozwiązaniem jest korzystanie z własnej wiedzy oraz wiedzy ekspertów bukmacherskich Mightytips, którzy zajmują się analizą spotkań pod kątem zakładów bukmacherskich. Dobrym rozwiązaniem jest również korzystanie z statystyk i tabeli na temat danych spotkań. Stosując się do wszystkich wymienionych w artykule wskazówek, jesteśmy przekonani, że osiągniesz sukces finansowy i staniesz się ekspertem w dziedzinie typowania meczów piłki nożnej.

Other articles

Stuttgart vs Bayern Munich prediction comes ahead of the Germany…

Ninca90
November 26, 2020

Sassuolo vs Inter prediction comes ahead of the Italy Serie…

Ninca90
November 26, 2020

Sheffield Wednesday vs Stoke prediction comes ahead of the English…

Nemanja Lalic
November 26, 2020