Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie İstanbul Başakşehir vs Sporting Typ

İstanbul Başakşehir vs Sporting Typ

2020-02-24T21:10:44+00:00
logo

Basaksehir vs Sporting prognoza wyprzedza drugą część 32. rundy Ligi Europy na stadionie Basaksehir Fatih Terim w Stambule. Interesujące starcie jest przed nami , więc nie przegap mojego podglądu meczu, aby uzyskać najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników.


Basaksehir vs Sporting Typy Bukmacherskie

Basaksehir gra tak sobie ostatnio, więc w ostatnich 5 meczach zanotowali 2 triumfy, 1 remis i 2 porażki. Ich ostatni mecz był pierwszym etapem tego pojedynku i przegrali 3: 1 w Lizbonie. W swojej lidze krajowej do tej pory mieli 12 zwycięstw, 7 remisów i 3 straty, więc teraz zajmują 4. miejsce. Strzelili 9 bramek w ostatnich 4 meczach u siebie, więc wierzę, że tym razem znów będą strzelić gola.

Sporting wchodzi w ten mecz w dobrym nastroju, ponieważ mieli 2 kolejne zwycięstwa i 4 niepokonane mecze z rzędu we wszystkich rozgrywkach. Z łatwością wygrali 1. mecz tej rundy UEL z 2 bramki i czystym kontem w pierwszej połowie. W Premier Liga zajmują 4. miejsce z 12 wygranymi, 3 remisów i 7 porażkach. Widzieliśmy 9 bramek strzelonych przez nich w ostatnich 5 meczach w gościach, więc spodziewam się, że obie drużyny strzelą bramki.

Basaksehir vs Sporting Prawidłowa Prognoza Wyniku

Do tej pory jest tylko jeden rekord H2H tych dwóch stron, i ten był już wspominiana wygrana 3-1 dla Sporting tydzień temu. Odwiedzający mieli dobry wynik, a teraz nie muszą się spieszyć w tym starciu, więc wierzę, że gospodarze wygrają ten mecz, ale goście pójdą dalej.

Other articles

Derry City vs Shelbourne prediction for an Irish Premier League…

Ryan Allan
October 21, 2020

Friday evening sees two Championship underperformers clash from the City…

Mosope Ominiyi
October 21, 2020

Sassuolo have won three successive Serie A games for only…

Mosope Ominiyi
October 21, 2020