Inter vs Ludogorets Typ

2020-02-26T09:53:20+00:00
logo

Inter vs Ludogorets prognoza przybywa przed drugim etapem 32. rundy Ligi Europy w Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie. Nie przegap mojego podglądu meczu, aby uzyskać najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego starcia.


Inter vs Ludogorets Typy Bukmacherskie

Zespół Inter wrócił na własciwe tory po dwóch kolejnych porażek, wygrywając z Ludogorets w pierwszym meczu, ponieważ z łatwością pokonali ich 0-2 w Razgradzie. To starcie zostanie rozegrane za zamkniętymi drzwiami z powodu wybuchu koronawirusa w północnych Włoszech. Nawet bez kibiców Interu nadal będą grać na stadionie, który nazywają domem, więc wierzę, że tym razem będą mieli jeszcze łatwiejsze zadanie do wykonania. W ostatnich 5 spotkaniach strzelili 9 bramek, więc liczę, że przy tej okazji zdobędą więcej goli.
Klęska, którą poniosła drużyna Ludogorets w pierwszym meczu, najwyraźniej wpłynęła na ich pewność siebie, ponieważ w ostatnim starciu zremisowali 1-1 ze znacznie słabszym klubem – Etarem. Ich zeszłe wyniki nie wyglądają tak ładnie, ponieważ zarejestrowali 1 wygraną, 3 remisy i 1 porażkę w swoich ostatnich konkurencyjnych grach. W ostatnim okresie ich wyjazdowa forma nie była najlepsza, a ponieważ nie udało im się już pokonać ostrej obrony Interu, uważam, że gole będziemy widzieć tylko z jednej strony w tym meczu.

Inter vs Ludogorets Prawidłowa Prognoza Wyniku

Mecz w pierwszej rundy był ich jedynym poprzednim spotkaniem, a Inter już pokazał, dlaczego zostali uznani za faworytów na tym starciu. Dzięki świetnemu wynikowi jest jasne, że są już jedną stopą w 16. rundzie Ligi Europy i łatwo oczekiwać, że wygrają przy tej okazji.

Other articles

Caracas vs Vasco da Gama Prediction is here for the…

Aigar Shilvan
October 31, 2020

Rijeka vs Napoli Prediction is here for the tough match…

Aigar Shilvan
October 31, 2020

CE Sabadell vs Almeria Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 31, 2020