Granada vs Celta Typ

2020-02-27T22:22:22+00:00
logo

Granada CF vs Celta Vigo prognoza przybywa przed starciem hiszpańskiej LaLigi w 26. rundzie w Estadio Nuevo Los Cármenes w Granadzie. Nie przegap mojego podglądu meczu, aby uzyskać najlepsze wskazówki dotyczące zakładów i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Granada CF vs Celta Vigo Typy Bukmacherskie

Drużyna Granada CF niedawno poradziła sobie dobrze w starciach ligowych i zanotowała 3 zwycięstwa i 2 porażki. Po zebraniu 9 punktów z tych spraw przesunęli się z 11. na 9. miejsce na tabeli, i w sumie mają teraz 36 punktów. Nie widzieliśmy tylu bramek w ostatnich rozgrywkach ligowych po ich stronie, ponieważ strzelili 7 bramek, pozwalając na 5, więc nie spodziewam się, że tym razem zobaczymy wielu z nich.

W ostatnich 5 meczach zespół Celta Vigo zebrał tylko jeden punkt mniej niż ich przeciwnik, ponieważ mieli 2 wygrane, 2 remisy i 1 porażkę. Jednak w tym sezonie walczyli w spotkaniach poza domem i we wszystkich 12 meczach wyjazdowych w lidze zanotowali tylko 1 zwycięstwo, 4 remisy i 7 porażek. Z tego powodu wciąż są dość nisko w rankingu, obecnie zajmując 17. miejsce. Ich 5 ostatnich meczów przyniosło zaledwie 9 bramek, więc wierzę, że zobaczymy kilka z nich w tym starciu.

Granada CF vs Celta Vigo Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 spotkaniach H2H drużyna Celta Vigo wygrała 4 razy, a zespół Granada zanotował 1 zwycięstwo w ostatnim starciu. Obie drużyny mają obecnie podobną formę, jednak goście zanotowali słabe wyniki w meczach wyjazdowych, a ponieważ gospodarze znani są z dobrych występów w domu, wierzę, że tym razem gospodarze odniosą sukces.

Other articles

FC Schweinfurt vs Schalke Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 29, 2020

Aigar Shilvan
October 29, 2020

Belenenses vs Farense prediction comes ahead of the Portugal Primeira…

Ninca90
October 29, 2020