Goztepe vs Rizespor Typ

2020-03-17T08:42:04+00:00
logo

Goztepe vs Rizespor prognoza została przygotowana przed wcześniej przełożonym meczem 21. rundy tureckiej Super Ligu w Gürsel Aksel Stadyumu w Izmirze. Przeczytaj ten podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Goztepe vs Rizespor Typy Bukmacherskie

Zespół Goztepe ostatnio nie radził sobie najlepiej, a po tym, jak pozostali niepokonany w 6 kolejnych grach we wszystkich rozgrywkach, później zanotowali 3 proste straty. Na szczęście dla nich nie wpłynęło to na ich pozycję na tabeli i nadal zajmują 8. miejsce, obecnie z 34 punktach. Strzelili jedną lub więcej bramek we wszystkich oprócz jednego z ostatnich 10 spotkań w domu, więc oczekuję, że tym razem zdobędą więcej bramek.

Drużyna Rizespor radzi sobie nawet gorzej niż ich rywal, ponieważ obecnie mają osiem serię od osiem gier bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach, z 6 porażkami i 2 losowaniami. Po tych wynikach wpadli do strefy spadkowej, i są właśnie na 16. miejscu. Ostatnio radzą sobie bardzo słabo kiedy grają poza domem, wygrywając tylko jedną z ostatnich 10 gier wyjazdowych, więc nie sądzę, że zdołają wywrzeć duży wpływ w tym starciu u gospodarzy.

Goztepe vs Rizespor Prawidłowa Prognoza Wyniku

Te dwie strony spotkały się między sobą zaledwie 3 razy w ostatnich latach, gdy obie wygrały raz, a jeden mecz zakończył się bez zwycięzcy. Sytuacja jest teraz znacznie wyraźniejsza, mimo tego, że gospodarze nie byli ostatnio na szczycie swojej gry, są dość trudni do zgryzienia, kiedy grają na własnym boisku, a ponieważ forma gości na wyjeździe była ostatnio bardzo słaba, oczekuję, że tym razem gospodarze ostatecznie wygrają.

Other articles

Sirius vs Varbergs BoIs Prediction comes ahead of their Allsvenskan…

Kelechi
August 9, 2020

Shenzhen vs Henan Jianye Prediction comes ahead of their Super…

Kelechi
August 9, 2020

Artjoms Saposnikovs
August 9, 2020
Comments
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments