Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Gil Vicente vs Benfica Typ

Gil Vicente vs Benfica Typ

2020-02-24T01:19:05+00:00
logo

Gil Vicente vs Benfica prognoza przybywa przed meczem 18. rundy portugalskiej Primeira Liga w Estádio Cidade de Barcelos w Barcelos. Nie przegap mojego podglądu meczu, aby uzyskać najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Gil Vicente vs Benfica Typy Bukmacherskie

Zespół Gil Vicente ma średni sezon, w poprzedniej rundzie triumfowali przeciwko Setubalowi 1-2 i zakończyli swoją serię czterech bez zwycięstw w lidze Primeira. W tej chwili są na 10. miejscu z 26 punktami zdobytymi z 6 wygranych, 8 losowań i 7 przegranych. Po 21 meczu różnica bramek wynosi 23:27. Strzelili 8 bramek w ostatnich 5 sprawach wewnętrznych, ale nie sądzę, aby znaleźli się na samym tyle w stosunku do najlepszej obrony w lidze.
Drużyna Benfica ma ostatnio złą formę, więc nie mają zwycięstwa w ostatnich 4 meczach we wszystkich rozgrywkach. Mimo tego, że w poprzednich 2 rundach pozostali z pustymi rękami, nadal zajmują 1. miejsce na tabeli. Od początku sezonu zanotowali 18 zwycięstw, 0 remisów i 3 porażki. W tych meczach strzelili 49 bramek, pozwalając na 12 bramek, a także strzelili przynajmniej jednego gola w poprzednich 24 meczach poza domem, więc jestem pewien, że tym razem strzelą gola.

Gil Vicente vs Benfica Prawidłowa Prognoza Wyniku

W 5 ostatnich starciach H2H między tymi dowma stronami, dominowała drużyna Benfica, która wygrała 4 razy, a jeden mecz zakończył się impasem. Zespół gości wciąż stanowi znacznie silniejszą drużynę i chociaż nie są w dobrej formie w tym momencie, spodziewam się, że wygrają w tej grze.

Other articles

FC Porto vs Marseille Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Brentford vs Swansea City Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Panathinaikos vs Apollon Smyrnis Prediction comes for the one-sided match…

Aigar Shilvan
October 28, 2020