Getafe vs Sevilla Typ

2020-02-21T14:57:33+00:00
logo

Getafe vs Sewilla prediction wyprzedza 25. rundę La Liga. W tej grze postaram się zapewnić najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników na podstawie analizy tych dwóch drużyn. Nadchodzi ciekawa gra, w której Getafe znajduje się na liście ulubionych.


Getafe vs Sewilla Typy Bukmacherskie

Te dwie drużyny rozegrały wiele gier w swojej historii. Kiedy walczyli ze sobą ostatni raz, drużyna Sewilla wygrała 2-0 w zaciętej walce. Zespół Getafe miał bardzo dobry początek sezonu, jak mogli się spodziewać. Obecnie zajmują 3. miejsce z 42 punktami i różnicą bramek 36:22. Z drugiej strony Sewilla miała bardzo dobry początek sezonu. Obecnie grają dobrze i siedzą na 5. miejscu w La Liga. Mają 40 punktów z 24 rozegranych gier, co jest bardzo złe. Obie drużyny starają się zapewnić jak najlepsze wyniki w tej grze, mając nadzieję na osiągnięcie golów sezonu.

Getafe vs Sewilla Prawidłowa Prognoza Wyniku

Zespół Getafe jest lekkim faworytem w tej grze. Mają więcej jakości i talentu niż drużyna Sewilla. Skoncentrowałem się na formie każdego zespołu i ostatnich wynikach, kiedy tvorzyłem swój wybor na ten mecz.

Other articles

Ferreira vs FC Porto Prediction suggests goals are likely in…

Artjoms Saposnikovs
October 24, 2020

Genk vs AS Eupen Prediction suggests goals are likely in…

Artjoms Saposnikovs
October 24, 2020

Burnley vs Tottenham prediction for a Premier League fixture on…

Ryan Allan
October 24, 2020