Genoa vs Lazio Typ

2020-02-22T13:32:22+00:00
logo

Genua vs Lazio prognoza nadchodzi przed pojedynkiem 25. rundy włoskiej Serii A na Stadio Luigi Ferraris w Genui. Nie przegap mojego podglądu meczu, aby uzyskać najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego starcia.


Genua vs Lazio Typy Bukmacherskie

Drużyna Genua dowiodła swojej wartości podczas ostatnich spotkań. W ostatnim z nich zanotowali kolejne nieoczekiwane zwycięstwo, tym razem w Bolonii 0-3. To był ich czwarty z rzędu niepokonany mecz i drugi triumf z rzędu. Mimo to, nawet po tych dobrych wynikach, nie uciekli ze strefy spadkowej i są teraz na 18. miejscu. Strzelili 7 bramek w ostatnich 5 sprawach, a ponieważ ich przeciwnik stracił co najmniej jeden we wszystkich oprócz jednego z ostatnich 15 spotkań na wyjeździe, spodziewam się, że zobaczymy tutaj bramki po obu stronach.

W swoim ostatnim starciu zespół Lazio odniósł znaczące zwycięstwo, pokonując drużynę Inter 2-1 u siebie, a punkty zdobyte w tym sześciopunktowym starciu wyprzedzili ich na drugie miejsce. Są teraz tylko o jeden punkt do lidera ligi Juventusu, co daje ich fanom nadzieję, że w tym roku zdobędą trofeum. Ponieważ strzelili 9 bramek w 5 ostatnich spotkaniach ligowych, nie ma wątpliwości, że ich napastnicy ponownie znajdą sieć.

Genua vs Lazio Prawidłowa Prognoza Wyniku

W swoich ostatnich meczach H2H między tymi dwoma zespołami, Lazio triumfował 3 razy, a Genua zanotowała 2 zwycięstwa. Pomimo niedawnej poprawy formy gospodarzy, goście pozostali niepokonani w ostatnich 19 kolejnych pojedynkach ligowych, więc oczywiste jest, że powinniśmy zobaczyć ich triumf przy tej okazji.

Other articles

Like a fire in the midst of the forest, Kilmarnock…

Adam Bloszko
October 30, 2020

Turin sees it’s second in command Torino take on S.S…

Adam Bloszko
October 30, 2020

Anderlecht host current leaders Antwerp in a match which will…

Adam Bloszko
October 30, 2020