Fiorentina vs Milan Typ

2020-02-21T01:16:17+00:00
logo

Fiorentina vs AC Mediolan prognoza została przygotowana przed meczem 25. rundy włoskiej Serie A na Stadio Artemio Franchi we Florencji. Kontynuuj czytanie tego podglądu meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Fiorentina vs AC Mediolan Typy Bukmacherskie

Po 4 wygranych meczach z rzędu drużyna Fiorentina wróciła stylowo do zwycięskich ścieżek, pokonując Sampdorię 1-5. Z punktami zebranymi w tym spotkaniu wspięli się nieco i zajmują teraz 13. miejsce na tabeli. W sumie zebrali 28 punktów, a ponieważ zespół Sassuolo, który jest na 12. miejscu jest tylko o jeden punkt przed nimi, mogli z łatwością przejść do góry tabeli. Spodziewam się, że zobaczymi gole na obu końcach w tym starciu, ponieważ strzelili 8 i pozwolili na 6 bramek w ostatnich 5 spotkaniach ligowych.

Drużyna AC Mediolan zanotowała różne wyniki w swoich ostatnich meczach we wszystkich rozgrywkach, 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Po wielu wzlotach i upadkach w tym sezonie zebrali 35 punktów z poprzednich 24 rund i teraz zajmują 8. miejsce na tabeli. Nie udało im się strzelić gola w tylko 2 ze wszystkich 12 spotkań wyjazdowych w tym sezonie, więc wierzę, że tym razem znajdą sięc bramki.

Fiorentina vs AC Mediolan Prawidłowa Prognoza Wyniku

Podczas ostatnich 5 spotkań H2H między nimi, obie drużyny triumfowały dwukrotnie, a raz zremisowały. Mimo tego, że goście nieco lepiej radzili sobie w ostatnich meczach, byli bardzo niespójni w tym sezonie, a ponieważ gospodarze będą mieli pomoc kibiców domowych w tym starciu, wierzę, że żaden z nich nie zwycięży w tym meczu.

Other articles

AIK vs Varbergs Prediction comes for the high-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Logrones vs Alcorcon Prediction comes for the low-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Lecce vs Pescara Prediction comes for the spectacular match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020