Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Everton vs Manchester United Typ

Everton vs Manchester United Typ

2020-02-29T08:02:07+00:00
logo

Everton vs Manchester Utd prognoza nadchodzi przed starciem 28. rundy angielskiej Premier League w Goodison Park w Liverpoolu. Przeczytaj ten podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Everton vs Manchester Utd Typy Bukmacherskie

Zespół Everton znacznie poprawił swoją formę w ostatnim okresie. Przegrali tylko 3 z ostatnich 10 meczów, a te trzy porażki były przeciwko niektórym z największych angielskich klubów, takich jak Liverpool i Manchester City. Obecnie zajmują 11. miejsce w rankingu z 29 punktami, zdobytymi z 10 wygranych, 6 remisów i 11 przegranych. W tych meczach strzelili 36 bramek, pozwalając na 41 bramek. Ponieważ strzelili 7 bramek w ostatnich 4 spotkaniach u siebie, spodziewam się, że uda im się zdobyć kilka bramek w tym meczu.

Podobnie jak ich rywal, drużyna Manchester Utd z powodzeniem wyzdrowiała po powolnym starcie, więc teraz ich forma jest w porządku. Pozostali niepokonani w 8 z ostatnich 10 gier, więc są teraz na 5. miejscu, z 41 punktami zebranymi za 11 zwycięstw, 8 losowań i 8 porażek. W poprzednich 27 rundach strzelili 41 bramek i stracili 29 bramek, także strzelili 10 bramek w ostatnich 5 meczach szosowych, więc wierzę, że obie drużyny strzelą gola przy tej okazji.

Everton vs Manchester Utd Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 starciach H2H zespół Manchester United zwyciężył 3 razy, drużyna Everton wygrała raz, a jeden mecz zakończył się remisem. Tym razem obie drużyny są w bardzo dobrej formie, więc spodziewam się, że przewaga gospodarzy pomoże im ostatecznie zwyciężyć w tym meczu.

Other articles

Like a fire in the midst of the forest, Kilmarnock…

Adam Bloszko
October 30, 2020

Turin sees it’s second in command Torino take on S.S…

Adam Bloszko
October 30, 2020

Anderlecht host current leaders Antwerp in a match which will…

Adam Bloszko
October 30, 2020