Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Espanyol vs Wolverhampton Typ

Espanyol vs Wolverhampton Typ

2020-02-26T09:56:44+00:00
logo

Espanyol vs Wolverhampton prognoza została przygotowana przed drugim etapem 32. rundy Ligi Europy na stadionie RCDE w Barcelonie. Przeczytaj mój podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Espanyol vs Wolverhampton Typy Bukmacherskie

Po ciężkiej porażce, którą ponieśli w pierwszym meczu, zespół Espanyol znów przegrał, tym razem ze trony drużyny Valladolid 2-1. W tym sezonie bardzo źle sobie radzili w najlepszym sezonie w Hiszpanii i nadal siedzą na dole tabeli, teraz 5 punktów do stracenia bezpieczeństwa. Strzelili 6 bramek, tracąc 6 bramek w ostatnich 5 spotkaniach u siebie, więc uważam, że przy tej okazji nie zobaczymy wielu bramek po ich stronie.

Drużyna Wilki wciąż jest pełna pewności siebie po tym, jak pokonali swojego rywala 4-0 u siebie w pierwszym meczu. Po tym wielkim zwycięstwie pokonali najlepszego kolegę z Premier League, właśnie zespół Norwich 3-0 przed swoimi kibicami. Nadal zajmują 8. miejsce w rankingu ligowym, a dzieli ich zaledwie 2 punkty od 5. miejsca. Ich ostatnie 5 spotkań na wyjeździe przyniosło zaledwie 10 bramek, a ponieważ nie muszą się spieszyć w tym meczu po niesamowitym wyniku w pierwszym spotkaniu, więc spodziewam się, że zobaczymy tylko kilka goli w tej sprawie.

Espanyol vs Wolverhampton Prawidłowa Prognoza Wyniku

Ich jedynym spotkaniem H2H między nimi było wspomniane wcześniej w pierwszym etapie. Ponieważ Wilki są już jedną nogą w następnej rundzie, wierzę, że tym razem pójdzie łatwiej, a ponieważ zespół Espanyol będzie miał przewagę na własnym boisku, spodziewam się remisu w tym meczu, co wystarczy, by Wilki awansowali do rundy 16.

Other articles

Austria Vienna vs Hartberg Prediction comes for the high-scoring match…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Norwich City vs Millwall Prediction comes for the high-scoring match…

David Blake
October 28, 2020

Fatih Karagumruk vs BB Erzurumspor prediction comes ahead of the…

Gunjan Kochrekar
October 28, 2020