Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Crystal Palace vs Newcastle Typ

Crystal Palace vs Newcastle Typ

2020-02-20T14:49:18+00:00
logo

Crystal Palace vs Newcastle prognoza wyprzedza 27. rundę angielskiej Premier League w Selhurst Park w Londynie. Przeczytaj mój podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Crystal Palace vs Newcastle Typy Bukmacherskie

Drużyna Crystal Palace ma teraz bardziej niż oczywisty problem. Wchodzą w to starcie z kiepską serią bez zwycięstwa w ośmiu meczach. Jednak nadal nie są w niebezpiecznej strefie, ponieważ mieli dobry początek sezonu. Obecnie zajmują 14. miejsce na tabeli, zdobywając 30 punktów z 7 wygranych, 9 remisów i 10 przegranych. Strzelili tylko 3 gole w ostatnich 5 sprawach na pole domowym, więc nie oczekuję, że przy tej okazji zobaczymy zbyt wiele bramek po ich stronie.

Podobnie jak ich rywal, zespół Newcastle nie jest ostatnio w dobrej formie, jednak nie jest tak zły jak Crystal Palace. W ostatnich 10 meczach wygrali tylko trzy razy, ale też nie przegrali zbyt wiele razy. Po 8 zwycięstwach, 7 losowaniach i 11 stratach, zdobyli jeden punkt więcej niż zespół Crystal Palace, więc teraz zajmują 13. miejsce na tabeli. Ponadto w ostatnich 5 pojedynkach nie widzieliśmy tylu bramek, ponieważ strzelili tylko 4 z nich, więc tym razem spodziewam się zobaczyć tylko kilku.

Crystal Palace vs Newcastle Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 meczach zespół Crystal Palace wygrał raz, drużyna Newcastle dwukrotnie zwyciężyła, a dwa mecze zakończyły się bez zwycięstwa. Tym razem żaden z zespołów nie był dobry w ostatnim okresie, więc spodziewam się, że przewaga gospodarzy pomoże im ostatecznie zwyciężyć w tym meczu.

Other articles

Like a fire in the midst of the forest, Kilmarnock…

Adam Bloszko
October 30, 2020

Turin sees it’s second in command Torino take on S.S…

Adam Bloszko
October 30, 2020

Anderlecht host current leaders Antwerp in a match which will…

Adam Bloszko
October 30, 2020