Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Chelsea vs Bayern Monachium Typ

Chelsea vs Bayern Monachium Typ

2020-02-24T14:58:21+00:00
logo

Chelsea vs Bayern Monachium prognoza przybywa przed starciem ósmego finału Ligi Mistrzów na Stamford Bridge w Londynie. Nadchodzi jeszcze jedna interesująca gra UCL, więc przeczytaj mój podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników.


Chelsea vs Bayern Monachium Typy Bukmacherskie

Drużyna Chelsea jest ostatnio trochę niestała i rejestrują różne wyniki, ale nadal wygrywają większość swoich gier. Tak więc w ostatnich 10 meczach odnieśli zwycięstwo 5 razy. W Premier League zajmują 4. miejsce z 13 wygranymi, 5 losowaniami i 9 przegranymi. W Lidze Mistrzów w grupie H byli na końcu drugi z różnicą bramek 11:9. Wierzę, że tym razem strzelą gole, ponieważ strzelili 9 bramek w ostatnich 5 sprawach na pole domowym.

Zespół Bayern Monachium jest w lepszej formie niż ich nadchodzący rywal. Triumfowali w 8 z 10 ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach. Wszystkie te dobre wyniki pomogły im wspiąć się na 1. pozycję w Bundeslidze. W UCL wykonali świetną robotę w grupie B, ponieważ wygrali wszystkich 6 meczów, i strzelili 24 i stracili 5 bramek. Ponadto w ostatnich 5 meczach poza domem strzelili 15 bramek, więc spodziewam się zobaczyć bramek na obu końcach.

Chelsea vs Bayern Monachium Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 starciach H2H między tymi dowma klubami, drużyna Chelsea zwyciężyła raz, a zespół Bayern Monachium dwa razy. W ostatnim okresie goście są lepsi, ale gospodarze będą grać przed swoimi fanami, więc wierzę, że podzielą się łupami podczas tego meczu.

Other articles

Sparta Prague vs Lille Prediction comes ahead of the clash…

Mohul Bhowmick
October 20, 2020

Mallorca vs Albacete Prediction comes ahead of the clash between…

Mohul Bhowmick
October 20, 2020

Shijiazhuang Ever Bright vs Dalian Professional FC Prediction comes ahead…

Mohul Bhowmick
October 20, 2020