Cagliari vs Roma Typ

2020-02-29T07:58:27+00:00
logo

Cagliari vs AS Rzym prognoza jest tutaj przed 26. rundą włoskiego starcia Serie A na Sardegna Arena w Cagliari. Przeczytaj mój podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Cagliari vs AS Rzym Typy Bukmacherskie

Po zaskakująco dobrym początku sezonu Cagliari całkowicie straciło rytm i teraz walczy przez jaki czas. W tej chwili są bez zwycięstwa w ostatnich 11 grach. Z 32 punktami, zdobytymi z 8 wygranych, 8 remisów i 8 przegranych, zajęli 11 miejsce. Do tej pory strzelili 38 bramek, jednocześnie pozwalając na 36 bramek. Strzelili także 5 bramek w ostatnich 5 meczach u siebie, więc liczę, że tym razem ponownie strzelą gole.

AS Rzym miała kryzys kilka tygodni temu, ale teraz wydaje się, że udało im się wyzdrowieć i zaczęli grać zgodnie z oczekiwaniami. W ostatnich 3 starciach pozostali niepokonani i udało im się awansować do ósmego finału UEL. W Serie A do tej pory zdobyli 42 punkty, z 12 zwycięstw, 6 remisów i 7 porażek, co stawia ich na 5. miejscu. Ponieważ strzelili przynajmniej gola w ostatnich 7 meczach szosowych, wierzę, że przy tej okazji strzelą gole.

Cagliari vs AS Rzym Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 spotkaniach H2H AS Rzym zwyciężyła 3 razy, a dwa mecze zakończyły się bez zwycięstwa. Tym razem gospodarze są w okropnej formie, więc nie sądzę, że przewaga na własnym boisku pomoże im wystarczająco. Spodziewam się więc zwycięstwa gościa.

Other articles

Like a fire in the midst of the forest, Kilmarnock…

Adam Bloszko
October 30, 2020

Turin sees it’s second in command Torino take on S.S…

Adam Bloszko
October 30, 2020

Anderlecht host current leaders Antwerp in a match which will…

Adam Bloszko
October 30, 2020