Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Burnley vs Bournemouth Typ

Burnley vs Bournemouth Typ

2020-02-20T14:46:20+00:00
logo

Burnley vs Bournemouth prognoza wyprzedza mecz 27. rundy angielskiej Premier League w Turf Moor w Burnley. Przejrzyj mój podgląd meczu i uzyskaj najlepsze wskazówki bukmacherskie oraz prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Burnley vs Bournemouth Typy Bukmacherskie

Zespół Burnley po raz kolejny zaskoczył wszystkich, zdobywając ważne punkty w swoim ostatnim starciu, pokonując drużynę Southampton 1-2. Był to ich czwarty wielki występ w ostatnim okresie, a po 3 wygranych, 1 remisie i 1 porażce wspięli się z 15. na 11. miejsce na tabeli. Ponieważ strzelili 7 bramek w ciągu ostatnich 5 spotkań, spodziewam się, że znów zdobędą bramki przeciwko rywalowi, który jest poza formą.
Drużynie Bournemouth niedawno udało się zakończyć serię od sześciu gier bez zwycięstwa w starciach ligowych. Jednak po nagraniu 2 kolejnych zwycięstw nie udało im się wygrać i ponieśli porażkę w ostatniej rundzie, ponieważ zespół Sheffield United podszedł z tyłu, aby pokonać je 2-1 w Sheffieldzie. Mimo to, zdobywając punkty z tych dwóch triumfów, udało im się uciec ze strefy spadkowej i zajmują teraz 16. miejsce. Ich wyjazdowa forma była w tym sezonie bardzo słaba, więc jest bardzo mało prawdopodobne, że uda im się przestraszyć gospodarzy przy tej okazji.

Burnley vs Bournemouth Prawidłowa Prognoza Wyniku

Zespół Burnley zdominował i wygrał 4 razy podczas ostatnich 5 spotkań H2H, a drużyna Bournemouth zanotowała jedno zwycięstwo. W odwróconym spotkaniu w pierwszej połowie sezonu zespół Burnley wygrał 0-1 nad drużyną Bournemouth i spodziewam się, że znów triumfują, ponieważ nadal są w lepszej formie niż goście, co więcej, będą mieli swoją drużynę kibiców tym razem.

Other articles

FC Porto vs Marseille Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Brentford vs Swansea City Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Panathinaikos vs Apollon Smyrnis Prediction comes for the one-sided match…

Aigar Shilvan
October 28, 2020