Betis vs Mallorca Typ

2020-02-20T14:47:21+00:00
logo

Betis vs Majorka prognoza wyprzedza 25. rundę hiszpańskiego pojedynku LaLiga na stadionie Estadio Benito Villamarín w Sewilli. Przeczytaj ten podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników.


Betis vs Majorka Typy Bukmacherskie

Betis ostatnio nie radził sobie najlepiej, podczas ostatnich 10 starć we wszystkich rozgrywkach, zanotował 3 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki. Jednak nawet po tych wygranych meczach udało im się pozostać w środkowej części tabeli i obecnie zajmują 12. miejsce. Ponieważ ich 5 ostatnich wydarzeń przyniosło mniej niż 2,5 bramek na mecz, uważam, że trend się utrzyma.

Majorka niedawno zakończyła serie czterech gier przegrywając ze zwycięstwem u siebie z Alaves 1: 0. Jednak ich największym problemem w tym sezonie była słaba forma wyjazdowa, a ponieważ zanotowali tylko 1 remis i 10 porażek na wszystkich spotkaniach wyjazdowych w lidze, wątpię, czy tym razem uda im się wiele zrobić. Po zebraniu 21 punktów z 24 rund nadal znajdują się w strefie spadkowej na 18. miejscu. Spodziewam się tylko kilku bramek w tym romansie, ponieważ strzelili 2 bramki i stracili 8 w 5 ostatnich meczach.

Betis vs Majorka Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnim okresie odbyły się tylko dwa spotkania H2H, a Betis triumfował w obu przypadkach. Mimo że obie drużyny ostatnio radziły sobie podobnie, przewaga gospodarzy na własnym boisku okaże się decydującym czynnikiem, ponieważ radzą sobie lepiej na swoim terenie, a goście nie podróżują dobrze, więc uważam, że wygrana u siebie jest tym razem na kartach.

Other articles

AIK vs Varbergs Prediction comes for the high-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Logrones vs Alcorcon Prediction comes for the low-scoring match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020

Lecce vs Pescara Prediction comes for the spectacular match in…

Aigar Shilvan
October 27, 2020