Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Atletico Madryt vs Villarreal Typ

Atletico Madryt vs Villarreal Typ

2020-02-22T13:27:04+00:00
logo

Atl Madryt vs Villarreal prognoza wyprzedza walkę o 25 rundę hiszpańskiej La Liga między tymi dwoma zespołami. Ta gra zostanie rozegrana 23. lutego w Wanda Metropolitano w Madrycie w Hiszpanii. W tym podglądzie meczu postaram się przedstawić najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników na podstawie mojej analizy tych dwóch drużyn. Atl Madryt został wymieniony jako dużym faworytem.


Atl Madryt vs Villarreal Typy Bukmacherskie

Atletico Madryt nie dominuje w meczach Head-to-Head, jak to zwykle bywa z drużynami, z 9 porażkami z ostatnich 20 spotkań w najnowszej historii. W ostatnich 14 meczach między nimi tylko dwukrotnie strzelono 3 lub więcej bramek. Muszą zdobyć wiele bramek, ponieważ ich obrona jest ich najważniejsza. Pokazano to wiele razy w tym roku, a ich najczęstszy wynik to 1: 0. Villarreal ma dobry rok w swoich kategoriach, ponieważ są 6. z dwami punktami mniej niż ich rywale tutaj. Atl Madryt został wymieniony jako ulubiony, głównie ze względu na swoją obronę. Stracili tylko 17 bramek lub mniej niż 1 na mecz, co jest drugim najlepszym wynikiem w lidze. W końcu moglibyśmy uniknąć obstawiania zwycięzcy tutaj, ale mniej niż 2.5 zdobytych bramek wydaje się najbezpieczniejszym zakładem, jaki możemy zrobić.

Atl Madryt vs Villarreal Prawidłowa Prognoza Wyniku

Jeśli weźmiemy wszystko, co powiedziałem, oznacza to zwycięstwo gospodarzy z wynikiem poniżej 2,5 bramek. Atletico Madryt wygląda lepiej na papierze i powinien wygrać.

Other articles

FC Porto vs Marseille Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Brentford vs Swansea City Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Panathinaikos vs Apollon Smyrnis Prediction comes for the one-sided match…

Aigar Shilvan
October 28, 2020