Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Aston Villa vs Manchester City Typ

Aston Villa vs Manchester City Typ

2020-02-29T08:04:08+00:00
logo

Aston Villa vs Manchester City prognoza została pzrygotpwana przed finałem Pucharu EFL na stadionie Wembley w Londynie. Nie przegap mojego podglądu meczu, aby uzyskać najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego starcia.


Aston Villa vs Manchester City Typy Bukmacherskie

W ostatnim starciu drużyna Aston Villa zanotowała trzecią z kolei porażkę, gdy zespół Southampton z łatwością pokonał ich 2:0. W tym sezonie radzą sobie bardzo słabo w meczach ligowych, więc teraz siedzą tuż nad strefą spadkową. Co ciekawe, w swojej kampanii Pucharu EFL osiągnęli znacznie lepsze wyniki i wszyscy byli tym zaskoczeni faktem, że oni dotarli aż do finału. Widzieliśmy 16 bramek w ich 5 ostatnich spotkaniach, więc wierzę, że tym razem zobaczymy zabawne starcie.

Po 2 kolejnych porażkach zespół Manchester City powrócił na swoje zwycięske tory z 3 kolejnymi zwycięstwami. Ich ostatni był w Lidze Mistrzów, gdzie triumfował przeciwko Realu Madrytu wynikiem 1-2. W przeciwieństwie do swojego rywala, świetnie sobie radzą zarówno w kampaniach ligowych, jak i pucharowych EFL. Patrzą na swój siódmy tytuł w Pucharze Ligi i jestem pewien, że przyniosą swoją najlepsz grę, aby obronić swoje trofeum. Spodziewam się, że zobaczymy wiele bramek w tym meczu, ponieważ strzelili 10 i stracili 4 w ostatnich spotkaniacg poza domem.

Aston Villa vs Manchester City Prawidłowa Prognoza Wyniku

Zespół Manchester City zdominował wszystkie ostatnie spotkania H2H między tymi dowma klubami,, kiedy zanotowali 4 zwycięstwa, choć raz zostali niepokonani. Są również ulubieńcami tego starcia, a ponieważ między nimi jest duża różnica w jakości i formie, mogę tylko zgodzić się z bukmacherami i tym razem poprzeć ich zwycięstwo.

Other articles

Hugo Bourguignon
October 20, 2020

Guadalajara Chivas vs Cruz Azul Prediction today for the big…

David Blake
October 20, 2020

Denizlispor vs Besiktas Prediction today for the big match in…

Artjoms Saposnikovs
October 20, 2020