Home Najlepsze Darmowe Typy Piłkarskie Arsenal vs Olympiakos Typ

Arsenal vs Olympiakos Typ

2020-02-26T09:54:07+00:00
logo

Arsenal vs Olympiacos Piraeus prognoza wyprzedza drugi etap 32. rundy Ligi Europy na stadionie Emirates w Londynie. Przeczytaj ten podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Arsenal vs Olympiacos Piraeus Typy Bukmacherskie

Zespół Arsenal pokazał znacznie lepszą formę w swoich ostatnich starciach. Przekroczyli prognozy i wykonali świetną robotę w Pireusie, gdzie pokonali drużynę Olympiakos 0-1 w pierwszej rundy. Potem dodali kolejny triumf w swoim niepokonanym biegu, pokonując zespół Everton 3-2 u siebie. Są teraz w serii od trzech zwycięskich gier i wygląda na to, że z łatwością przedłużą ten bieg w nadchodządzym meczu. Biorąc pod uwagę, że strzelili 10 bramek w ostatnich 5 pojedynkach, wierzę, że z łatwością strzelą gole w tym meczu.

Po porażce w pierwszym meczu zespół Olympiakos Pireus powrócił na swoje zwycięskie tory z triumfem nad drużyną PAOK 0-1 w swoim ostatnim spotkaniu. Mimo to nie da im to wiele nadziei przed tym starciem ze znacznie silniejszym przeciwnikiem, zwłaszcza że ich form wyjazdowa w europejskich rozgrywkach była dość słaba. Strzelili tylko 3 bramki w ostatnich 5 spotkaniach poza domem, więc uważam, że nie uda im się zdobyć żadnego gola przeciwko silnej obronie rywala.

Arsenal vs Olympiacos Piraeus Prawidłowa Prognoza Wyniku

Jak wspomniano powyżej, ich ostatnie spotkanie H2H zakończyło się zwycięstwem Arsenalu na wyjeździe, a ponieważ będą teraz gospodarzem starcia, wierzę, że będą mieli znacznie łatwiejsze zadanie. Co więcej, ich ogólna siła również odegra dużą rolę i wierzę, że z łatwością odniosą sukces w tym meczu.

Other articles

Caracas vs Vasco da Gama Prediction is here for the…

Aigar Shilvan
October 31, 2020

Rijeka vs Napoli Prediction is here for the tough match…

Aigar Shilvan
October 31, 2020

CE Sabadell vs Almeria Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 31, 2020